PODZIEL SIĘ

Przyszłość reżyserów najnowszej odsłony kinowych przygód Mścicieli, Joe i Anthony Russo, w MCU na razie nie została określona. Choć nie mają jakichś większych, innych planów i spokojnie mogą powrócić do świata Marvela, obaj nie wykluczają, że w przyszłości staną za kamerą jakiejś lub jakichś produkcji DCEU!

W wywiadzie dla MTV News reżyserzy zostali zapytani, co skłoniłoby ich do powrotu za kamerę przy kolejnym filmie Marvela. Joe stwierdził, że na pewno zrobiliby to, jeśli padłaby propozycja reżyserowania „The Secret Wars”. Kolejnym pytaniem, jakie padło było to, czy zdecydowaliby się na wyreżyserowanie jakiegoś filmy spod szyldu DC. Chociaż ten pomysł wydaje się być czymś, czego Joe na razie nie wydają się sobie wyobrażać, to jednak nie wykluczył, że w przyszłości tak się nie stanie.

„W tym momencie nasze mózgi są tak zamglone, że nie jesteśmy w stanie niczego rozważać. Ale wiesz, nigdy nie mów nigdy”.

Tak więc strzeżcie się włodaże MarvelaBracia mogą wam niedługo przejść do konkurencji.

A co wy o tym sądzicie? Czy chcielibyście zobaczyć Braci Russo za kamerą jakiejś produkcji DC, może nawet nie jednej, ale kilku z nich? Jak zawsze zostawcie komentarze poniżej, na facebooku lub na DISCORDZIE!

„Avengers: Endgame” w reżyserii Braci Russo już 26 kwietnia w kinach!