PODZIEL SIĘ

Od bardzo dawna wiemy, że czwarty sezon serialu “Lucifer” zadebiutuje na platformie Netflix wiosną tego roku, jednakże nadal nie ogłoszono dokładnej daty premiery. Prawdopodobnie film “Avegers: Endgame” spowoduje przesunięcie premiery serialu na czerwiec!

Według wielu plotek premiera czwartego sezonu Lucifera ma nastąpić 10 maja i może zostać podzielona na dwie części. Jednakże jeśli wierząc informacjom producentów serialu odnośnie premiery na wiosnę, to warto mieć na uwadze, że ta pora roku trwa do 21 czerwca! Przesunięcie premiery serialu na nieco późniejszy termin czyli np. początek czerwca może mieć lepszy wpływ na rozgłos tego sezonu i premiery produkcji na platformie Netflix.

Warto przypomnieć, że 25 kwietnia do kin trafia Avengers: Endgame i przez prawie miesiąc ludzie i internet będzie żył tylko tym filmem, a wszystko inne zostanie odłożone na bok. Do tego kolejną kwestią jest to, że pod koniec maja kończy się wiele seriali, a ludzie znajdują nieco więcej czasu by zasiąść wieczorkiem i odpalić swój ulubiony serial lub też poznać go od samego początku.

Także jeszcze musimy podchodzić sceptycznie co do podawanych dat premiery czwartego sezonu.