PODZIEL SIĘ

Chociaż nikogo, kto oglądał już „Avengers: Endgame” nie zdziwi fakt, iż w filmie Mark Ruffalo zostaje pokazany w inkarnacji Profesora Hulka, to w dwa tygodnie po premierze Marvel Studios wreszcie oficjalnie wypuścił klip, który potwierdził ten fakt!

“Avengers: Endgame” zaskoczył widzów pięcioletnim przeskokiem czasowym od momentu wybicia przez Thanosa całego wszechświata i zniszczenia Kamieni Nieskończoności. Nadzieją okazał się Scott Lang, który powrócił z Quantum Realm, dowiedział się o wydarzeniach, które go ominęły, wymyślił plan cofnięcia tego, co się stało, po czym skontaktował się z pozostałymi przy życiu Mścicielami.

Scott i Avengersi zwrócili się najpierw po pomoc do Tony’ego Starka. Tony niestety odmówił pomocy, więc bohaterowi udali się po pomoc do Bruce’a Bannera (Mark Ruffalo). Wtedy dowiedzieliśmy się, że Bruce’owi udało się dokonać kolejnej transformacji i scalić jego inteligencję z ciałem Hulka.

Teraz gdy już minęło trochę od czasu premiery, również Marvel Studios postanowiło wydać oficjalny klip promujący film, ale również zdradzający, że w filmie mogą się spodziewać Profesora Hulka, czyli inteligentną inkarnację Zielonego Goliata!

Co sądzicie o zabiegu Marvel Studios? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

„Avengers: Endgame” wciąż w kinach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!