PODZIEL SIĘ

UWAGA, PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY DO AVENGERS: ENDGAME.

Po internecie krąży nowa teoria, według której grana przez Scarlett Johansson Czarna Wdowa nadal żyje!

Na to, jak wspaniałą konkluzją trwającej 11 lat Sagi Nieskończoności jest Avengers: Endgame wpływa nie tylko ogromna skala filmu, ale też to, jak zgrabnie udaje mu się pozawiązywać wszystkie wątki, nawet te, o których fani zdążyli już zapomnieć. Endgame jest jednak ważne przede wszystkim dla oryginalnej szóstki bohaterów, dla której najnowszy film braci Russo jest swego rodzaju zakończeniem drogi, którą rozpoczęli w Avengers siedem lat temu. Szczególnie tragiczny, ale zarazem piękny koniec spotkał Natashę Romanoff, czyli Czarną Wdowę, która oddała życie za Kamień Duszy. Dzięki jej poświęceniu udało się uratować jedyną rodzinę, jaką kiedykolwiek miała.

Chociaż postacie w filmie wielokrotnie zapewniały, że śmierć Wdowy jest nieodwracalna, natknęliśmy się na teorię, która mówi, że powrót Johansson do MCU jest bardzo możliwy. Aby dowiedzieć się więcej, rzućcie okiem na poniższy post.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Avengers Endgame (@marvel.prime)

Na końcu Endgame widzimy Kapitana Amerykę jako starszego mężczyznę, któremu udało się odzyskać utracone życie z Peggy Carter. Oznacza to, że jego misja polegająca na cofnięciu się w czasie i odłożeniu na miejsce wszystkich Kamieni Nieskończoności powiodła się. Jak wskazuje teoria, skoro Kamień Duszy znów jest na Vormirze, to czy Czarna Wdowa nie powinna wrócić do świata żywych?

Chociaż nie zostało to potwierdzone przez nikogo z Marvel Studios, bardzo możliwe, że w przyszłości znów zobaczymy Scarlett Johansson w roli Natashy. W końcu według doniesień już niedługo powinny zacząć się zdjęcia do solowego filmu Wdowy, mimo tego szczegóły na temat fabuły nadal nie są nikomu znane. Scarlett Johansson pierwszy raz wcieliła się w rolę Czarnej Wdowy w 2010. roku w filmie Iron Man 2, a od tego czasu zyskała sympatię fanów na całym świecie.

Co myślicie o tej teorii? Ma ona trochę sensu, czy jednak nie wierzycie, że kiedykolwiek zobaczymy powrót Natashy Romanoff? Dajcie nam znać w komentarzach!

Avengers: Endgame już w kinach.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!