PODZIEL SIĘ

Gwiazda z flmu Avengers: Koniec Gry Benedict Wong ostatnio ujawnił nowe szczegóły dotyczące jego roli w jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku.

Benedict Wong świetnie sprawił się w Kinowym Uniwersum Marvela i wpisał się w nie debiutując w Doktor Strange z 2016 roku. Postać, jaką odegrał Wong prawie od razu stała się ulubieńcem fanów i to od debiutu aż po zeszłoroczne wystąpienie w Avengers: Wojna bez granic, a co najważniejsze możemy się spodziewać jego powrotu w nadchodzącym filmie Avengers: Koniec Gry. W pierwszym filmie Benedicta, Doktor Stephen Strange stał się obrońcą sanktuarium oraz Kamienia Czasu, a także został Najwyższym Czarodziejem. Aktualnie po zniknięciu Doktora podczas wydarzeń z Avengers: Wojna Bez Granic, to Wong stał się obrońcą Sanktuarium, jak to ujawnił sam Benedict w niedawnym AMA na reddicie.

Po oszacowaniu wszystkich szkód wyrządzonych przez Thanosa, Wong stał się jedyną osobą zdolną do obrony Sanktuarium oraz do stania się kolejnym Najwyższym Czarodziejem.

A wy? Też tak myślicie? Lubicie postać Wonga oraz jego występ w Avengers: Wojna Bez Granic?

Premiera filmu już 26 kwietnia!