PODZIEL SIĘ

Najnowszy klip z “Avengers: Endgame” wreszcie oficjalnie zdradził, co stało się z Kamieniami Nieskończoności!

Nie muszę chyba przypominać, że niebawem czeka nas premiera bardzo oczekiwanego „Avengers: Endgame”, chociaż to niemalże rok temu w „Infinity War” Thanos pstryknął palcami i za sprawą Kamieni Nieskończoności wymazał połowę wszechświata. Pod koniec „Infinity War” jednak pozornie Rękawica Nieskończoności wraz z Kamieniami pozostała uszkodzona, pozostawiając fanów zastanawiających się, czy aby na pewno przedmioty te są bezużyteczne?

Niektórym szczęśliwcom z prasy podobno udało się ostatnio zobaczyć zdjęcia z „Endgame” i dzięki Gamespot, fani mają okazję poznać detale na temat podglądu przed samą premierą. Jeśli jesteś fanem i nie masz nic przeciwko zaspoilerowaniu sobie fabuły przed samą premierą, wejdź w link powyżej – masz okazję potwierdzić dokładnie to, w jaki sposób Najwięksi Ziemscy Herosi znajdą Thanosa… lub po prostu czytaj dalej (patrz: poniżej).

Zgodnie z raportem Gamespotu, nagranie pokazuje ocalonych Mścicieli, którzy wykrywają potężny skok energii, gdzieś w kosmosie. Najwyraźniej odczyty te są podobne do energii emitowanej przez Thanosa, gdy ten używał Kamieni Nieskończoności pod koniec „Infinity War”. To prowadzi zespół do stwierdzenia, że być może Thanos użył Kamieni po raz kolejny, jednocześnie zdradzając jego obecną lokalizację.

Ha! Tego się pewnie nie spodziewaliście! A może jednak tak? Komentujcie poniżej, na facebooku lub na Discordzie!

“Avengers: Endgame” od 26 kwietnia 2019 r. w kinach!