PODZIEL SIĘ

Szef Marvel Studios – Kevin Feige potwierdza, że Avengers: Endgame skupi się na sześciu oryginalnych Najpotężniejszych Bohaterach Ziemi, a Kapitan Ameryka, Iron Man, Black Widow, Thor, Hulk i Hawkeye ponownie połączą siły, próbując odwrócić niszczące działania Thanosa, przez które pół wszechświata się posypało (badum-tss).

Ludzie zwracają uwagę na to, że Cap nie był w Infinity War zbyt długo, a Iron Man tak naprawdę zniknął na ostatnie pół godziny z powodu tego, co się działo. Ale te postacie i pozostali z szóstki oryginalnych postaci są w centrum zainteresowania Endgame w bardzo osobisty i emocjonalny sposób.

– Feige dla Empire

Jak widać w zwiastunach (które zdradzają najmniej jak tylko mogą) przegrana Avengersów z Thanosem jest szczególnie nie do przyjęcia dla Steve’a Rogersa, który przyznaje, że ocalali bohaterowie nie są w stanie przejść dalej. [Cap] był naszym gościem od czasu, gdy zaczęliśmy pracę w Marvelu – dodał współscenarzysta Christopher Markus, który napisał trylogię Captain America. Na koniec jeszcze jeden cytat Feige’a na temat Kapitana:

On jest barometrem dla zespołu. Idziesz szukać Kapitana Ameryki i jeśli nadal walczy, walczysz dalej. Ale jeśli siedzi na tyłku na ziemi, mówiąc: „O Boże”, to naprawdę oznacza, że ​​to koniec. To zakończenie i związane z tym reakcje zszokowanej publiczności zawsze polegały na spełnieniu obietnicy, którą stworzyliśmy. I to zakończenie, nad którym pracowaliśmy przez wiele lat i pamiętam ludzi na wszystkich filmach, które stworzyliśmy do tej pory i jestem pewien, że jeszcze wiele filmów zrobimy w przyszłości, gdzie większość będzie będzie się kończyć wygraną tych dobrych, co jest częste – dobry facet, dobra kobieta, dobry bohater wygrywa – wszyscy myślą „Ech, to jest dość przewidywalne. Dobry facet wygrywa.” Czasami jest to zabawne. Ale od lat pamiętam te myśli: „Zastanawiam się, co zrobią, kiedy nie wygrają?”, Ponieważ wiedzieliśmy, że to nadchodzi. I nie mogło być lepiej. Reakcja była najlepsza. Reakcja. Była. Najlepsza.

Trudno się z tym nie zgodzić, żaden film MCU nie miał takiej końcówki. A Wy co myślicie o Capie? Dajcie znać na naszym Discordzie!