PODZIEL SIĘ

W sieci ostatnimi czasy pojawił się kolejny trailer nadchodzącego szybkimi krokami „Avengers: Endgame”. Pomimo że wszyscy czekaliśmy na jakieś nowe wskazówki, niestety najnowsza zapowiedź filmu rodzi więcej pytań niż odpowiedzi, w tym jedną powiązaną z samym Iron Manem

Poniżej trailer, o którym mowa.

W zapowiedzi Tony Stark, będący jednym z narratorów, zastanawia się nad swoją podróżą jako super bohatera, która sprowadziła go do tego, że zakochał się w Pepper Potts. Monolog ten wydaje się być jednak czymś więcej. Tony mówi:

„Rany, wydaje się, jakby minęło tysiąc lat. Walczyłem w tej jaskini, stałem się Iron Manem, zrozumiałem, że Cię kocham. Wiem, że powiedziałem, ‘że nie będzie więcej niespodzianek’, ale miałem naprawdę nadzieję, że to będzie ta ostatnia”.

Wydaje się, że monolog pochodzi z przekazu Starka przeznaczonego dla Pepper Potts, kiedy jest uwięziony na Milano, zaraz po bitwie z Szalonym Tytanem. Podczas gdy on i Nebula próbują znaleźć drogę powrotną na Ziemię, jego nagranie może zapowiadać jakiego asa trzyma w rękawie.

Czyżby Stark zapowiedział kolejną potężną zbroję, czy może jest wtajemniczony w coś, co zostało zaplanowane przez Doc Strange’a? Może odwołuje się do zbroi, którą przygotował dla Pepper, co pozwoli na wprowadzenie do MCU postaci Rescue, a może po prostu opowiada o zaręczynowej imprezie z udziałem wszystkich największych herosów MCU? Czy jednak możliwe, że Stark poznał w jakiś sposób plan Doktora Strange’a, który powstał po tym, jak bohater zobaczył wszystkie możliwe walki stoczone przez herosów w alternatywnych rzeczywistościach?

Odpowiedzi na te i inne pytania przyjdzie nam poznać już niebawem. A Wy komentujcie pod artykułem, na facebooku i oczywiście na Discordzie!

„Avengers: Endgame” już 26 kwietnia 2019 r.