PODZIEL SIĘ

Fani Marvela przekonali się, jak potężny był Thanos w Avengers: Infinity War, zwłaszcza po tym, jak zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności.

Najpotężniejsi Bohaterowie Ziemi będą mieli kolejną szansę na pokonanie Szalonego Tytana w Avengers: Endgame, ale co, jeśli Thanos nie jest największym zagrożeniem dla wszechświata? Ta nowa teoria fanów sugeruje, że może być jeszcze jedno zagrożenie, większe nawet od Thanosa.

My Endgame Theory : Endgame is not about Thanos from FanTheories

Dr Strange rozważa 14 milionów możliwych przyszłości. I w przeciwieństwie do tego, co myślimy, widział więcej niż jeden sposób, aby zatrzymać Thanosa. Ale to, co zobaczył później, ma znaczenie. Widział, że nadchodzi znacznie potężniejszy czarny charakter. Złoczyńcę, którego nie mają szans na pokonanie i który zabije wszystkich. Ale był tylko jeden sposób, aby temu zapobiec. Pozwalając Thanosowi wygrać. W ten sposób już uratowali połowę ludzi. Ale ponieważ żyją w innym wszechświecie, dr Strange może jakoś skontaktować się z pozostałymi Avengersami i dać im znać, że muszą sprowadzić resztę ludzi do tego nowego wszechświata. I tu wkracza Ant-Man. Ant-Man wychodzi z wymiaru kwantowego. Ale nie do naszego obecnego wszechświata. Kończy w nowym. A doktor Strange czekał na niego. Więc Ant-Man będzie posłańcem. Wraca do obecnego wszechświata i wszyscy zaczynają pracować nad tym planem. Ale muszą stworzyć jakiegoś rodzaj portal między 2 wszechświatami. A do stworzenia tego portalu potrzebowalibyśmy urządzenia Erika Selviga, które zbudował dla Lokiego w pierwszym filmie Avengers. Właśnie dlatego Tony i Ant-Man wracają do tego czasu. Aby zdobyć ten portal zaraz po pokonaniu Loki. Więc nie zadzierają z osią czasu. Biorą ten portal i przy użyciu niektórych (lub wszystkich?) Kamieni zmieniają go na to, co chcą z nim zrobić. Aby połączyć 2 oddzielne wszechświaty i przenieść wszystkie pozostałe osoby na świecie do nowego wszechświata. Ale kiedy próbują to zrobić, pojawia się czarny charakter, a niektórzy bohaterowie muszą go spowolnić, podczas gdy inni pracują nad portalem. W końcu tworzony jest portal i ludzie zostają przeniesieni. Ale niektórzy bohaterowie muszą pozostać w tyle i walczyć z czarnym charakterem, dopóki wszyscy nie będą bezpieczni. I dlatego film nazywa się endgame. Bohaterowie ci poświęcają się, aby ocalić nowy wszechświat.

Powyższa teoria łączy się z tą, która zakłada, że Thanos nie zabił połowy populacji lecz rozdwoił wszechświat. Jak dla mnie ma ona sens. A Ty co o tym myślisz? Pogadamy o tym na Discordzie. 🙂