PODZIEL SIĘ

Najnowszy zwiastun “Avengers: Endgame” pojawił się dość niespodziewanie, ale fani nie tracili ani minuty, z miejsca wyszukując najdrobniejsze “smaczki” i ukryte detale. Jeden z nich rzucił prawdziwą bombę, twierdząc, że najwyraźniej Natasha Romanoff/Black Widow (Scarlett Johansson) oraz Clint Barton/Hawkeye (Jeremy Renner) są razem w kosmosie!

Zdjęcie udostępnione przez użytkownika Reddita o nazwie u/TSM_E3 ukazuje dwójkę przyjaciół będących na statku należącym do Strażników Galaktyki.

The Benatar? from marvelstudios

Wielu fanów od razu zaczęło komentować post, jedni wyrażali swoje podekscytowanie podróżą Avengersów w kosmos, inni podłapali temat, tłumacząc, czemu ta teoria rzeczywiście ma duży sens.

“To dość sensowne, zakładając że Stark i Nebula użyli tego statku, aby powrócić na Ziemię. Quill i inni Strażnicy polecieli nim na Tytan, więc wraz z początkiem “Endgame” powinien on być nadal cały.” – pisał u/burky17.

“Czemu ludzie sądzą, że to nie Benatar? Możemy tu znaleźć jakieś 20 wspólnych elementów. Na przykład widać te trójkątne, kremowe elementy z czerwonymi światełkami w środku, tuż obok drabiny, na obu ujęciach. Albo chociażby otwory na światła w okrągłych drzwiach. Black Widow i Hawkeye nie są na pewno w  Quinjecie.” – tak twierdzi u/JosephSmithRapedKidz.

A to komentarz użytkownika u/Egosius:

“To 2019 rok i Avengersi lecą w Benatorze. Cudowne.”

Z całą pewnością ta teoria może być prawdziwa, szczególnie biorąc pod uwagę informacje, które wyciekły po Dorocznym Spotkaniu Udziałowców Walta Disneya.

Samo nagranie nie wyciekło jeszcze do sieci, ale niektórzy z udziałowców podzielili się informacjami ze światem. A mianowicie powiedzieli, że znajduje się tam Kapitan Marvel (Brie Larson) mówiąca Avengersom, by udali się do ogrodu Thanosa w celu odwrócenia czystki. Najwyraźniej w tym materiale pojawili się również Rocket (Bradley Cooper), Thor (Chris Hemsworth), Nebula, Kapitan Ameryka (Chris Evans), War Machine (Don Cheadle) oraz Czarna Wdowa w kosmosie. Rocket mówi coś w rodzaju “Kto jeszcze nie był nigdy w kosmosie? Ręka do góry!”. Filmik kończy się ostrzeżeniem Rocketa dla żółtodziobów, by nie wymiotowali na statku.

Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje, ta teoria musi być prawdziwa. Widocznie Hawkeye dołączy do drużyny w celu uratowania świata, najpewniej chcąc odzyskać również rodzinę.

A Wy co myślicie? Fake? Czy rzeczywiście Avengersi wybierają się w kosmos?