PODZIEL SIĘ

“Avengers: Endgame” będzie to czwarty film MCU reżyerowany przez braci Joego and Anthonego Russo i wygląda na to, że wyjdzie z tego niezły rodzinny biznes. Tak jak jej występujący gościnnie ojciec, Ava Russo ma ściśle tajną rolę w 4 części “Avengersów”. Podczas występu z tatą na czerwonym dywanie (przy okazji premiery “Kapitan Marvel”), dziewczyna ujawniła, że zagrała w nadchodzącym hicie, ale ojciec zabrania jej ujawnienia w jakiej roli.

Dodatkowo, oprócz reżyserowania czterech filmów Marvela, Joe Russo miał swoje cameo w filmach: “Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, “Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Nagrał również scenę do “Avengers: Infinity War”, jednak ostatecznie nie była ona uwzględniona w premierowej wersji. Młodsza siostra Avy – Sophia, również miała swój epizod w produkcji “Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Cóż za rodzinny zlot…

Podczas gdy rola Avy nie została jeszcze ujawniona, wielu fanów spekuluje, że zagra ona Lilę Barton, starszą wersję córki naszego ulubionego Avengersa – Hawkeye’a (Jeremy Renner).

“To moja córka Ava, która gra ściśle tajną rolę w ‘Avengers: Endgame'” – mówił Russo na czerwonym dywanie – “Nie będziemy jeszcze o tym rozmawiać. To wszystko co możemy wam zdradzić.”

Jak myślicie, jaką rolę zagra córka głównego reżysera? To dobrze, że Russo angażuje siebie i swoją rodzinę w filmy które tworzy? Dajcie nam znać w komentarzach!