PODZIEL SIĘ

Wielki szum medialny wokół filmu “Avengers: Endgame” prowadzi do pobicia kolejnego rekordu, nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Widzieliśmy już kilka statystyk ujawniających jak ważny i “wielki” będzie 22 film Marvel Cinematic Universe, jednakże chińskie rekordy dotyczące tej produkcji są niewyobrażalne!

Według Maoyan Box Office System, przedsprzedaż biletów na “Avengers: Endgame” pobiła całą poprzednią konkurencję w kraju. Chińczycy wykupili ponad milion wejściówek na film w mniej niż 6 godzin. Co więcej, po godzinie liczba sprzedanych biletów przekroczyła tą, którą zdobyło “Avengers: Infinity War” w dobę, a po 3 godzinach tą, którą “Infinity” zdobyło w tydzień!

Niektórzy spekulanci szacują, że film może zarobić od 75 do 100 milionów dolarów w samej przedsprzedaży. Dla porównania, “Avengers: Infinity War” w samych Chinach startowało z 199$ na koncie, co potwierdza, że “Endgame” nie będzie miało sobie równych przez długi długi czas.

A czy wy macie już bilety na premierę “Avengers: Endgame”? Idziecie w dzień premiery, czy czekacie aż “hype” przeminie? Dajcie znać w komentarzach!