PODZIEL SIĘ

Według najnowszych informacji Team Arrow z przyszłości być może będzie towarzyszyć Oliverowi przez jeszcze kilka misji!

Ostatnie odcinki nowego sezonu nieźle nas zaskoczyły. Oliver miał szansę doświadczyć czegoś, czego za nic w świecie się nie spodziewał. Przypadek, który najprawdopodobniej był działaniem Monitora sprawił, że do teraźniejszości trafiła grupa bohaterów z roku 2040. Dzięki temu Oliver miał okazję spotkać swoje dorosłe dzieci! Chwilę po spotkaniu mściciele musieli połączyć siły, aby zapobiec atakowi nowego Deathstroke’a w postaci Granta Wilsona.

Nie zostało póki co dokładnie wyjaśnione, w jaki sposób Mia, Will i Connor cofnęli się w czasie o ponad 20 lat, jednak wciąż nie udało im się wrócić. W wywiadzie dla Entertainment Weekly Ben Lewis, wcielający się w Williama ujawnił, że poza nadchodzącym odcinkiem, którego akcja będzie działa się w Rosji, bohaterowie odbędą jeszcze kilka misji specjalnych. Nie wiadomo jak i kiedy uda im się wrócić do roku 2040.

Aktor wspomniał też, że według niego te misje nie będą tak przypadkowe, jak dotychczas bywało w serialu. Dla trójki młodych bohaterów walka u boku Green Arrowa może być szansą na zmianę przyszłości, która (jak widzieliśmy w poprzednim sezonie) nie jest zachwycająca. Możliwe, że dzięki tym działaniom Star City nie będzie zniszczoną i ponurą metropolią rządzoną przez gangi.

Czekacie na więcej odcinków finałowego sezonu?