PODZIEL SIĘ

8. sezon “Arrowa” zbliża się wielkimi krokami, jednak wygląda na to, że zabraknie w nim Colton’a Haynes’a. Aktor wcielający się w Roy’a Harper’a opublikował na Instagramie post, w którym dzieli się ze światem swoją walką z uzależnieniem. Haynes chce maksymalnie skupić się na wygraniu walki z nałogiem i w końcu stanąć na nogi.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Aktor opublikował kilka zdjęć aby pokazać fanom, jak wygląda jego walka o nowe życie. Na fotografiach Haynes często jest przypięty do różnego rodzaju szpitalnych urządzeń i z otwartością pokazuje swoje posiniaczone ciało, nie chcąc już dłużej skupiać się tylko na pięknych stronach swojego życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Throwback. I don’t want worrying about if I look hot or not on Instagram to be my legacy. I don’t want to skirt around the truth to please other people or to gain economic success. I have far more important things to say than what magazine I just shot for or what tv show I’m a part of (Although I’m very thankful I still get to do what I love). I no longer want to project a curated life. I get immense joy when someone comes up to me & says that my willingness to open up about depression, anxiety, alcoholism, & addiction has helped them in some way. I’ve struggled the past year with trying to find my voice and where I fit in & that has been the most beautiful struggle I’ve ever had to go through. Worrying about what time to post on social media so I can maximize my likes or being mad at myself that I don’t look the same way I did when I was addicted to pills is a complete waste of why I was put on this earth. I’m posting these photos to let y’all in on my truth. I’m so grateful to be where I am now ( a year after these photos were taken) but man these times were dark. I’m a human being with flaws just like you. If ur in the middle of the dark times…I promise you it doesn’t have to last forever. Love y’all ❤️

Post udostępniony przez Colton Haynes (@coltonlhaynes)

Colton Haynes niedawno powiedział fanom, dlaczego nie pojawi się w finałowym sezonie. Okazuje się, że aktor wcale nie został zaproszony do powrotu; tymczasem fani byli przekonani, że odrzucił propozycję producentów.

Producentka wykonawcza serialu, Beth Schwartz, podczas TCA udzieliła wywiadu dla Green Arrow TV. “Liczymy na to, że do nas wróci. Kochamy go i wiemy, że stanowi jeden z fundamentalnych filarów tego serialu.” Po tym stwierdzeniu Haynes był zmuszony do wydania oświadczenia za pomocą Twittera.

Haynes nie wykluczał powrotu do serialu, jednak jego post na Instagramie świadczy jedynie o zmianie priorytetów w życiu aktora. Fani bardzo chcieli ponownie zobaczyć Roy’a Harpera na ekranach, jednak widząc jego obecną sytuację nie będą mieli już żadnych złudzeń.

Problemy zaczęły pojawiać się w życiu Colton’a, gdy powrócił na stałe w sezonie 7. Jego ślub wywołał burzę w sieci oraz stracił matkę wiosną zeszłego roku. Już wtedy aktor przyznawał, że miewa problemy z alkoholem i zażywaniem innych substancji odurzających.

Nigdy nie mówiono o tym, aby aktor sprawiał jakiekolwiek problemy na planie “Arrowa”, jednak jest to zrozumiałe, że w tym momencie Haynes chce się skupić na własnym zdrowiu. Życzymy mu jak najlepiej!