PODZIEL SIĘ

Serial zbliża się wielkimi krokami do końca emisji. To najwyższy czas, aby rozwiązać sprawy chociaż z niektórymi czarnymi charakterami.

Artykuł może zawierać spoilery do 14 i 15 odcinka 7 sezonu serialu Arrow.

Pod koniec 14. odcinka Diaz został oblany benzyną, a następnie podpalony w swojej celi. Można by uznać go już za martwego, jednak nie zapominajmy, że już niejednokrotnie fałszowano śmierć w tym serialu.

W połowie odcinka Felicity i Laurel udały się do więzienia w celu obadania sprawy. Spotkały się z Bronze Tigerem, który stwierdził, że Diaz nie żyje, oraz że nie widział zabójcy. Poszedł jednak na ugodę z panią prokurator i w zamian za dostarczenie większej ilości informacji miał otrzymać prawo do spotkań z synem. Ben Turner ujawnił, że widział nowego Green Arrowa chwilę po zabiciu Diaza.

Laurel udała się na spotkanie z Emiko, która przyznała się do przebywania w więzieniu tamtej nocy. Jednak stwierdziła, że i tak nikt nie uwierzy prokuraturze.

Dla fanów śmierć Diaza to żadna nowość. Może tym razem już nie powróci? Jednak trzeba oddać mu hołd za wywarcie ogromnego wpływu na obecny charakter Felicity.

Pragniecie porozmawiać o smutnym końcu Green Arrowa?