PODZIEL SIĘ

Sezon siódmy, przedostatni serialu “Arrow” już we wtorek rano, 14 maja, czasu polskiego zakończy się epizodem „You Have Saved This City”. To jednak nie koniec rewelacji – wygląda na to, że wraz z nim swoją karierę w serialu zakończy również Emily Bett Rickards, znana fanom również jako Felicity Smoak!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wiadomość oficjalnie przekazała obecna showrunnerka serialu, Beth Schwartz, podczas wywiadu dla TVGuide.com.

“Nie mogę zdradzić za dużo, ale za każdym razem, jak oglądam ostatnie 10 minut odcinka finałowego, płaczę.” – zdradziła Beth. „Chciałabym tylko uhonorować Felicity. Była bardzo ważną postacią w serialu – posiadając przy tym całą rzeszę fanów – dla mnie osobiście. Była jedną z moich ulubionych postaci i jestem z nią od początku. Chciałam się upewnić, że uhonorujemy ją zarówno w przypadku jej związku z Oliverem, jak i jej osobistych celów oraz narodzin Smoak Tech – ona chce zrobić coś oprócz bycia tylko w Team Arrow. To było dla niej coś osobistego, więc było to ważne dla mnie.”

Oczywiście pomimo że Emily nie będzie regularnie występować w serialu, Felicity i grająca ją aktorka zawsze są mile widziani, co Schwartz zresztą potwierdziła w wywiadzie. Nic w sumie dziwnego – od razu już na pierwszy rzut oka widać, że Beth Schwartz ma zapędy feministyczne (dowód: np. niedawny wywiad odnośnie epizodu z Kanarkami – przyp. red.).

To, co mnie najbardziej jednak zastanawia, to jak nieobecność Felicity wpłynie na sezon 8. Ciekawe też, jak wyjaśnią jej nieobecność w serialu podczas ostatniego sezonu „Arrow”. Być może Felicity wraz z małą Mią ukryją się gdzieś poza Star City.

Co Wy na to? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i teoriami w komentarzach na naszej grupie facebookowej i Discordzie!