Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Jason Momoa, aktor wcielający się w postać Aquamana, widział oryginalną wersję „Justice League”, czyli ten niesławny „Snyder Cut”. Sam reżyser ostatnio publikuje coraz więcej informacji i materiałów dotyczących jego oryginalnej wizji, która ostatecznie została drastycznie zmieniona przez Jossa Whedona.

Teraz Jason wrzucił na swój instagram zdjęcie, na którym Aquaman dosłownie przebija Steppenwolfa na wylot W tle widoczna jest Wonder Woman oraz gigantyczny portal, prowadzący prawdopodobnie do Apokolips. Zaraz po tym, Zack Snyder opublikował kolejną fotkę z planu, gdzie Diana rzekomo zabija potężnego generała wojska Darkseida.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#releasethesyndercut ??aloha j

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

wonder woman kills steppenwolf snyder cut

W „finalnej” wersji dokonał tego Superman, w momencie, gdy pozostała część składu nie wyrządziła mu większej krzywdy.

To niesamowite jakim kultem obrósł ten „Snyder Cut”, wielkie, zorganizowane akcje, mające wywrzeć presję na Warner Bros. to na pewno coś, co nie może objeść się bez echa. Choć szanse na wydanie takowej wersji są nikłe, to jednak mocno trzymam kciuki, gdyż wszystkie te materiały wyglądają naprawdę zachęcająco i kto wie, może faktycznie „oryginał” mógłby okazać się dużo lepszy?