PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że Król Orm (Patrick Wilson) a.k.a. Ocean Master, nie będzie głównym złoczyńcą nadchodzącego sequelu “Aquamana”.

“Aquaman” pobił wiele rekordów w Box Office od czasu wejścia na ekrany w grudniu zeszłego roku. Sequel do wielkiego hitu DC dostał już swoją datę wypuszczenia, a będzie to 16 grudnia 2022 roku. Fani już zaczynają spekulować, które z postaci DC pojawią się znowu na ekranie. Wielu z nich chciałoby oczywiście zobaczyć potężnego Atlantyńczyka, przyrodniego brata Arthura Curry (Jason Momoa) – Króla Orma a.k.a Ocean Mastera.

Patrick Wilson grający właśnie Króla Orma, ujawnił ostatnio SYFY Wire, że nie ma pojęcia co przyszłość niesie dla tej postaci z  “Aquamana”. To miał do powiedzenia Wilson o ewentualnym powrocie do DC Extended Universe :

“Nie wiem co przyszłość niesie dla Orma… Na pewno nie można go zabić, jest zbyt ważną częścią podróży Arthura. Orm wydobywa jego najlepsze cechy.”

Wilson dodał również, że Ocean Master zdecydowanie nie będzie głównym złoczyńcom w sequelu, ani w żadnym innym filme DCEU:

“On nie będzie złoczyńcom w żadnym innym filmie. Nie sądzę, żeby skończył on w Belle Reve, tak jak dzieje się to w New 52. Jeśli [James] będzie mnie chciał z powrotem, chętnie wrócę.”

Lubicie tą postać? Uważacie, że to dobry złoczyńca? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!