PODZIEL SIĘ
Starfire

Aktorka wrzuciła na Twitterze swoje nowe zdjęcie ukazujące nowy wygląd Starfire w drugim sezonie serialu od DC Universe – Titans.

Wygląd Starfire w pierwszym sezonie nie zachwycił fanów, którzy zaczęli go ostro krytykować, co sprowadziło do wyłączenia sekcji komentarzy pod postami aktorki. Jednak teraz, kiedy rozpoczyna się produkcja drugiego sezonu, Anna Diop postanowiła opublikować zdjęcie aktualnego wyglądu bohaterki.

Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej:

Na zdjęciu widzimy Starfire z bardziej prostymi włosami, zamiast wcześniejszej burzy loków i nowym fioletowym płaszczem. Zdjęcie zostało zrobione przez Connor Leslie (Wonder Girl) i dało fanom nadzieję na nadchodzący sezon. Wielu fanów rzuciło okiem na wygląd postaci w zapowiedzi przed pierwszym sezonem Titans, gdzie postacie był zaprezentowane w bardziej komiksowych strojach. Podczas, gdy materiał filmowy pochodził z niewydanego odcinka pierwszego sezonu, nowy wygląd Starfire najprawdopodobniej pojawi się w drugim sezonie serialu. Przypomnijmy, jak Starfire wyglądała w pierwszym sezonie:

Znalezione obrazy dla zapytania anna diop starfire

Zmiana na lepsze? Która wersja Starfire przypadła wam bardziej do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!