PODZIEL SIĘ

Batman skrzyżuje swoje drogi z Wojowniczymi Żółwiami Ninja i chociaż już tak się stało w wersji komiksowej, to po raz pierwszy stanie się to w filmie animowanym.

Jak każdy bohater komiksowy – animowany, czy filmowy – również Mroczny Rycerz nie boi się sprzymierzać w walce z innymi postaciami. W komiksach dzieje się to nawet nader często. Jakiś czas temu również za sprawą mini serii stworzonej przez Jamesa Tyniona IV oraz Freddiego Williamsa II, Mroczny Rycerz Gotham miał okazję przeżyć wspólną przygodę z Wojowniczymi Żółwiami Ninja. Nastał więc teraz czas, aby stało się to również w filmie animowanym, gdzie bohaterowie mają stawić czoła kilku swoim przeciwnikom, walcząc ramię w ramię.

Warner Bros. Animation, DC Entertainment oraz Nickelodeon postanowili wspólnymi siłami przenieść serię „Batman and The Teenage Mutant Ninja Turtles” na ekran. Wszystko wskazuje na to, że animacji można spodziewać się jeszcze tej wiosny. Z całej galerii przeciwników Batmana mamy zobaczyć Bane’a, Pingwina, Mr. Freeze’a, Harley Quinn, Poison Ivy oraz Ras’s al Ghula. Oznacza to, że możemy spodziewać się przynajmniej kilku ciekawych scen walki.

W komiksowej wersji byliśmy świadkami ciekawego kontrastu, jaki zarysował się pomiędzy bohaterami, Klanem Stopy i Ligą Cieni, co zapewne zostanie w jakimś stopniu zaadaptowane również na potrzeby filmu animowanego.

Co sądzicie o nadchodzącej animacji? Czy to dobrze, że zdecydowano się przenieść tę historię na ekran? Podzielcie się opiniami na Discordzie!