PODZIEL SIĘ

Może pierwszy film Suicide Squad nie był hitem, jakiego ludzie oczekiwali, ale ta grupa wzbudza wystarczające zainteresowanie, by była reklamą samą w sobie, to też łapcie zaktualizowaną kadrę aktorsko-bohaterską, jaką ujrzymy w nadchodzącym filmie! No i osoby spoza drużyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Margot Robbie / Harley Quinn
No, każdy spodziewał się jej obecności. Ba. Każdy wiedział, że ona będzie grała w tym filmie. Była jednym z nielicznych jasnych punktów, które mogliśmy ujrzeć w adaptacji sprzed kilku lat, a więc o niej i jej Harley Quinn raczej nie ma co się rozpisywać.

Jai Courtney / Captain Boomerang
Captain Boomerang również pojawi się kolejny raz, chociaż po jego wystąpieniu w 2016 raczej się go nie spodziewałem (tak, wiadomo o jego wystąpieniu od dłuższego czasu, but still), ale zwalmy to na scenariusz i jego czas antenowy. Najważniejsza informacja co do jego roli – różowy jednorożec powróci!

Joel Kinnaman / Rick Flag
Wydawało się, że tego aktora nie ujrzymy w kolejny wydaniu Legionu Samobójców, a jednak! Hat-trick powrotów w drużynie polowej potwierdzony. Tylko jak będzie się prezentował nasz Rick Flag bez towarzystwa June Moore? Cara Delevigne się nie pojawi, więc czy to oznacza, że istnienie Enchantress zostanie pominięte? A może zauważymy brak tej postaci w życiu Ricka?

Idris Elba / Deadshot
Postać, która najbardziej mnie boli. Will Smith ciągnął film z 2016 swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale niestety Floyd Lawton zmienia twarz. Jest to spowodowane decyzją samego “Hancocka (pozdro dla kumatych), więc o zmianę aktora nie można obwiniać osób odpowiedzialnych za castingi, a sam Deadshot jest postacią, której szkoda byłoby nie wykorzystać. ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿’̿’\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

David Dastmalchian / Polka-Dot Man
Aktor pojawiał się już kilkukrotnie w filmach superhero, po obu stronach barykady, a więc jakieś doświadczenie z tego typu produkcjami już posiada. Ciekawi mnie natomiast prezentacja tego technologicznego złoczyńcy oraz tego, jaki otrzyma on strój raz czy faktycznie jakikolwiek dostanie poza zwykłym ubiorem? Proszę, dajcie mu klasyczny strój, zróbcie mema!

Daniela Melchor / Ratcatcher
Genderbender. Pierwowzór był oczywiście mężczyzną, ale kto wie? Może takie odświeżenie wroga batmana wyjdzie na dobre? Szczurza piękność zwiększająca pierwiastek urody w drużynie? Czemu nie. Jedynie obawiam się wystąpienia samej aktorki. Dlaczego? Otóż jest to jej debiut w Hollywood.

John Cena / Peacemaker
JOOOOOOOOOHN CEEENA! Najlepszy aktor wśród wrestlerów czy najlepszy wrestler wśród aktorów Hollywood? Nie jest oficjalnie przyklepany, hehe, ale mówi się od nim niemalże dłużej niż o samym filmie, a więc chyba można uznać go za pewniaka do tej roli, można? Pewnie, że tak.

Viola Davis / Amanda Waller
Selekcjoner reprezentacji samobójców oczywiście musi wystąpić, aktorka niezmienna, a więc zobaczymy taką samą, bezwzględną kobietę, która posunie się do wszystkiego byle tylko obronić Stany Zjednoczone.

Storm Reid / Zoe Lawton
Córka Deadshota również się pojawi, w jakiej roli? Nie wiemy, ale strzelałbym, że relacja na linii Ojciec-córka mogą być istotne, chociażby w roli karty przetargowej “robię to dla mojej malutkiej dziewczynki.

Benicio Del Toro / The General
Aktor miał także rolę w MCU jako The Collector, natomiast jeszcze nie został oficjalnie potwierdzony jako Generał. Sama postać, w którą miałby się wcielić, jest strategicznym geniuszem, specem wojskowym, jak i historii wojennej. Wyszkolony w walce wręcz, uwielbia zmieniać stroje. Kto wie, może ujrzymy go przystosowanym stroju Red Robina? Jednak nie jest potwierdzone czy Del Toro wcieli się właśnie w tę postać, może to tylko zmyłka i przypadnie mu inny złoczyńca?