PODZIEL SIĘ

Premierowy odcinek szóstego sezonu “Agents of S.H.I.E.L.D” już za nami i wiemy, że Mack i Yo-Yo nie są już razem! Po tym, jak Mack przejął obowiązki Coulsona, zakończył owocny związek. Zważywszy na to, że akcja dzieje się w rok po wydarzeniach z sezonu piątek, nic dziwnego, że Yo-Yo może chcieć ‘ruszyć do przodu’ i znaleźć sobie inny obiekt westchnień…

W “Missing Pieces” zadebiutowała dwójka nowych agentów, między innymi Agent Keller (Lucas Bryant). Podczas spotkania zespołu May zauważyła, że Yo-Yo stara się unikać Kellera, co prowadzi ją do tego, iż prawdopodobnie mają się ku sobie. May ostrzegła więc Yo-Yo, że skoro ona to zauważyła to zapewne i Mack. Jednakże poradziła, aby jednak spróbowała.

W kolejnych scenach dowiadujemy się, że to nie jest wcale początek znajomości, a raczej już dosyć zaawansowany etap. Po prostu na razie trzymają w sekrecie, że są parą. Yo-Yo oczywiście uważa, że nie obchodzi ją to, czy Mack o nich wie, czy nie, ale razem z Kellerem doszli do wniosku, że lepiej na razie utrzymać to w tajemnicy.

Taki zwrot fabularny na pewno zawiódł nie jednego fana związku Yo-Yo/Mack, jednak być może wyjdzie to serialowi na dobre. W końcu bohaterowie nie raz się nie zgadzali w pewnych kwestiach.

Co sądzicie o nowym związku Yo-Yo? Ma przyszłość? Czy może to tylko przejściowe? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

“Agents of S.H.I.E.L.D.” emitowany jest w każdą sobotę rano czasu polskiego w stacji ABC!