PODZIEL SIĘ

Podczas wystawy D23 Expo fani mieli okazję zobaczyć krótki teaser finałowego sezonu Agentów TARCZY a teraz Marvel Television udostępniło zdjęcie ukazujące Agentów w strojach z lat trzydziestych XX wieku.

Kontynuując wątek z końca szóstego sezonu – wiemy, ze przynajmniej część załogi pozostała w latach trzydziestych i to właśnie pokazuje prezentowana niżej fotka z planu.

Na zdjęciu widzimy naszych Agentów: Daisy Johnson/Quake (Chloe Bennet), Dyrektora Alphonso “Macka” Mackenziego (Henry Simmons), Deke’a Shawa (Jeff Ward), i LMD (Life Model Decoy, androida-klona) byłego Dyrektora TARCZY, Phila Coulsona (Clark Gregg) na zatłoczonej ulicy Nowego Yorku z czasów prohibicji.

Samo zdjęcie nie zdradza zbyt wiele, poza tym, że nadchodzący sezon serialu ABC będzie kontynuował podróże w czasie w ostatnim sezonie. Sama Chloe Bennet już wcześniej upewniła nas, że siódmy sezon zadowoli fanów, którzy oglądali serial od jego pierwszego odcinka. “Mogę powiedzieć, że cofnęliśmy się w czasie, więc musimy… nasz cel to wrócić tam skąd przybyliśmy”, wyjaśnia Bennet.

“Więc to oznacza podróżowanie przez kilka różnych epok i kto wie, kogo zobaczymy w drodze powrotnej, jeśli w ogóle wrócimy. Jest to właściwie jeden z najbardziej… Sezon 4 i 7 to zdecydowanie moje ulubione sezony w SHIELD”, dodała. “Dla wieloletnich fanów, to naprawdę duża nagroda za wytrwałość i jest naprawdę, naprawdę fajnie. Po sześciu sezonach i tylu godzinach, scenarzystom ciężko jest myśleć, co jeszcze zrobimy, a oni tego dokonali. Sezon 7 jest naprawdę, naprawdę zabawny.”

Oficjalnie jednak wiemy, że to 1931 rok będzie kulminacyjnym czasem akcji ostatniego sezonu serialu!

Siódmy sezon Marvel’s Agents of SHIELD trafi na antenę stacji ABC już w 2020 roku.