PODZIEL SIĘ

C2E2 nawiedziło Chicago, a fani mieli okazję wśród obecnych tam gwiazd spotkać również Clarka Gregga i Ming-Na Wen, którzy w „Agents of SHIELD” odtworzyli kolejno role Phila Coulsona oraz Melindy May. Podczas panelu aktorzy zdradzili kilka ekscytujących detali na temat nachodzącego, szóstego już sezonu.

Według SyFy Wire Clark Gregg stwierdził, że fani mogą spodziewać się, że sezon 6 będzie wielki, głośny i złowieszczy! Clark zauważył również, że sądzili, że końcówka sezonu piątego będzie finałem serialu. Okazało się jednak, że jest inaczej.

Jak doskonale pamiętamy, pod koniec piątego sezonu Coulson i May w końcu mogli razem ostatnie dni życia Phila, tym razem na prawdziwym Tahiti. Clark Gregg oraz producenci potwierdzili, że Coulson jest w zasadzie martwy. Jednakże to nie oznacza, że aktor nie może powrócić jako całkiem inna postać, przypominająca wyglądem Phila Coulsona.

Chociaż panel C2E2 nie zdradził za wiele, to jednak Internet zahuczał od fanowskich teorii. W dodatku wydano nowy plakat do serialu, który posiada podobny schemat kolorów, co nadchodzące „Avengers: Endgame”, a poprzednio również informowano, że nowy sezon „Agentów TARCZY” będzie miał miejsce w rok po wydarzeniach z produkcji. Oznacza to, że wydarzenia w nim mogą ulec znaczącym zmianom, właśnie dzięki najnowszej odsłonie Avengersów.

Poza tym, że sezon ma być „wielkim, głośnym i złowieszczym”, jak stwierdził Gregg, to Elizabeth Henstridge, serialowa Jemma Simmons, zdradziła również, że będzie stanowił „odejście, od tego wszystkiego, co robili do tej pory”. Niezależnie od tego, co to oznacza, brzmi na pewno mega ciekawie!

Jakie są wasze opinie? Podzielcie się nimi w komentarzach pod artykułem, na facebooku lub na Discordzie!

Premiera “Avengers: Endgame” już 26 kwietnia, natomiast sezonu 6 „Agents of SHIELD” w maju w stacji ABC!