PODZIEL SIĘ

W piątym sezonie “Agentów Tarczy” mieliśmy okazję być świadkami szokującej zmiany w serialu Marvel Television i fani są zaciekawieni, co ten zwrot akcji może przynieść w bieżącym roku.

W ramach przypomnienia Agent Phil Coulson wreszcie spotkał się ze swoim przeznaczeniem. Pomimo że Phil powróci niedługo na dużym ekranie w filmie „Kapitan Marvel”, to fani są wciąż pełni nadziei, że niedługo powróci również do serialu.

Niestety, podczas jednego z ostatnich wywiadów dla TV Line udzielonych na planie serialu przez Chloe Bennet, aktorkę odtwarzającą rolę Daisy Johnson, dała ona wyraźnie do zrozumienia, że tym razem nie mamy co liczyć na wielki powrót Coulsona.

Chloe Bennet zdradziła, że Daisy, choć nosi w sobie żałobę po Coulsonie, to zdąrzyła się już z tym pogodzić i po raz pierwszy w życiu, zaczyna żyć dalej. Coś, co do tej pory w jej przypadku wychodziło różnie.

Coulson był w stanie spędzić swoje ostatnie dni na prawdziwym Tahiti, powtarzając tajemnicę swojego zmartwychwstania od początku serii („Tahiti! It’s a magical place” – przyp. red.).

Pomimo że Clark Gregg nie znajduje się na liście głównej obsady kolejnego, szóstego już sezonu „Agentów TARCZY”, to jednak jak widać po niedawno wydanym trailerze, nie porzuca całkowicie serii. W dodatku prawdopodobnie stanie za kamerą premierowego odcinka sezonu.

Powodem, dla którego Coulson może nie wrócić w sezonie szóstym, przynajmniej do stałej jego obsady, jest na pewno fakt, iż showrunnerzy serialu, Maurissa Tancharoen oraz Jeb Whedon, nie byli do końca pewni, czy kolejny sezon dostanie zielone światło. W zeszłym roku głośno mówiło się zresztą, że sezon 5 będzie ostatnim. Jak się okazało, poziom 4 i 5 sezonu był tak wysoki, że ABC postanowiło kontynuować przygody agentów SHIELD, co ciekawe nie tylko zapowiadając sezon 6, ale niedługo po tym również sezon 7, który jest datowany na przyszły rok, prawdopodobnie w okolicy wakacji.

Dokładna data premiery sezonu 6 „Agents of SHIELD” nie jest do końca znana. Wiadomo jedynie, że serial powróci latem do stacji ABC.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!