PODZIEL SIĘ

Adrianne Palicki jest gotowa na to, aby powrócić do roli Mockingbird w serialu Marve’s Agent of SHIELD!

Właściwie jest trochę zawiedziona faktem, że jej serialowy mąż zdążył już to zrobić w sezonie 5, ale bez jej udziału.

“Słuchajcie! Jeśli spytają się, czy zagram, to na bank powrócę.” – zdradziła Adrianne Palicki serwisowi TV Line. „Kiedy Nick [Blood] powrócił [w sezonie 5], pomyślałam – co jest do diabła, ludzie?”

Obecnie Adrianne jest obecniej jedną z gwiazd serialu „The Orville”, komedii Setha McFarlane’a. Podobnie jak w przypadku „Agentów SHIELD”, jest to serial, który wymaga od niej zachowania wielu tajemnic odnośnie prawdziwych wątków w serialu.

“To jest naprawdę szalone.” – powiedziała Palicki. „To jeden z najtrudniejszych show, gdy się udziela wywiadów, ponieważ nie można zdradzić za dużo szczegółów. Ale wiesz, jest bardzo podobnie [jak z AoS]!”

Jak niektórzy z Was pewnie pamiętają, Bobbi „Mockingbird” Morse (odtwarzana właśnie przez Palicki) oraz Lance Hunter (w tej roli Nick Blood) zostali wypisani z “Agentów Tarczy”. Małżeństwo poświęciło własną karierę, aby uratować swoich przyjaciół z zespołu. Otrzymali tak zwane „pożegnanie szpiega”, gdy opuszczali drużynę.

Na pewno pamiętacie pewnie też, że jakiś czas temu były plany, aby powstał spin-off serialu o Agentach TARCZY, który zresztą miał opowiadać o wspólnych przygodach Mockingbird i Huntera. Miał on nosić nazwę „Marvel’s Most Wanted”, a jego rodzimą stacją ponownie miało zostać ABC. Pilot miał zacząć się w momencie, gdy para zaczyna życie po opuszczeniu SHIELD, działając jako najemnicy. Ba, pilot nawet podobno powstał, ale z niewiadomych powodów stacja ABC odmówiła zamówienia serii.

Niedługo po tym nieoczekiwanym anulowaniu planów odnośnie spin-offu Nick Blood powrócił do roli Lance’a Huntera w piątym sezonie „Agents of SHIELD”. Dokładniej to w momencie, gdy Leo Fitz został schwytany przez Hydrę (działającą jako SHIELD) po tym, jak reszta zespołu została wysłana w przyszłość. Wtedy też Leo wysłał zakodowaną wiadomość do Huntera, a ten przyszedł mu z pomocą, także w znalezieniu drogi do przyszłości.

Co Wy na to – też tak jak ja chcecie powrotu Adrianne Palicki do serialu? A może jednak lepiej, aby dostała własny serial, który wyeksplorowałby lepiej postać Mockingbird? Jak sądzicie?

„Marvel’s Agents of SHIELD” powróci z 13 epizodami sezonu szóstego w najbliższe lato, choć już teraz wiadomo, że powstanie kolejny, siódmy sezon.