PODZIEL SIĘ

Obsada oraz ekipa Agentów Tarczy zebrała się w weekend na WonderCon w Anaheim, aby oficjalnie zadebiutować z premierą 6 sezonu. Krótko po wydarzeniu wypuszczono do sieci nowy klip przedstawiający doniosły powrót Clarka Gregga. Wcielając się w zupełnie nową rolę, dawny Agent Coulson rozpoczyna walkę z niczego nie spodziewającymi się Agentami. Dodatkowo na filmiku możemy dostrzec kilka pojazdów ze znakami i emblemami organizacji.

Jak już wcześniej zapowiadano, fabuła szóstego sezonu będzie się rozgrywać rok po wydarzeniach z ostatniego finału serialu. Podczas gdy jak już wiemy, Thanos (Josh Brolin) rozpoczął swoją inwazję na Ziemię w ostatnich odcinkach piątego sezonu, bezpiecznie jest powiedzieć, że filmik ten pochodzi z czasu po Avengers: Infinity War. Oznacza to dla fanów tylko jedno – Tarcza istnieje po sławnym już “Pstryknięciu”.

Chociaż serial od początku był umieszczony w MCU, począwszy od wskrzeszenia Phila Coulsona po wydarzeniach z pierwszej części Avengers, ostatnimi czasy produkcja zaczęła się dystansować od wydarzeń z filmowego uniwersum. Zeszłoroczne wspomnienie Thanosa to największe połączenie z marvelowskim światem, jakie serial miał od dłuższego czasu. Co więcej, nadal nie wiemy, czy w nadchodzącym sezonie znajdziemy jakiekolwiek odniesienia do wymazania połowy wszechświata przez Tytana.

Jak myślicie, ilu Agentów Tarczy zostało wymazanych przez Thanosa? Czy serial uwzględni te wydarzenia w swojej fabule?