PODZIEL SIĘ

Szósty sezon Agentów niedawno zakończył fazę produkcji, ale show najwyraźniej nie ma zamiaru zwalniać tempa i z pełnym rozpędem planują rozpocząć zdjęcia do siódmego sezonu.

Chociaż przez pierwsze 5 sezonów otrzymywaliśmy powyżej 20 epizodów sezon 6 i 7 będzie zawierał po 13 odcinków, prawdopodobnie w celu naśladowania polityki Netflixa.

Agenci nie przeszli spektakularnie w rankingach na żywo w ciągu ostatnich kilku sezonów. Zyskali oni raczej dużą popularność dzięki oglądaniu za pomocą platform internetowych, takich jak Hulu lub aplikacja ABC, jakiś czas po emisji pierwszego odcinka na żywo.

Channing Dungey, zanim opuściła stanowisko szefa ABC, powiedziała, że ma nadzieję, że serial odniesie sukces w nowym letnim przedziale czasowym.

“Czuję, że ostatni sezon był naszym najsilniejszym sezonem, a fani wciąż pozostają lojalni i dobrze sobie radzimy z opóźnionym oglądaniem. Mam nadzieję, że przeniesienie premiery na lato, gdzie nasze oceny na żywo są mniej ważne, podtrzyma naszą dobrą passę.”

Szósty sezon Agentów Tarczy ma zostać udostępniony w lipcu 2019 r. Pierwsze pięć sezonów serialu transmitowane jest teraz w serwisie Netflix.

Zapraszam na naszego discorda, gdzie znajdziecie również kanał poświęcony Agentom Tarczy.