PODZIEL SIĘ

W drugim odcinku finałowego sezonu Arrow powrócimy do Hong Kongu. W odcinku powróci również Rila Fukushima, która w poprzednich sezonach wcielała się w rolę Katany.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Ostatni raz Tatsu Yamashiro widzieliśmy w czwartym sezonie. Jej powrót został zapowiedziany przez serialowego Olivera, czyli Stephena Amella.

Myślę, że ponowne pojawienie się Tatsu będzie niesamowite.

Katana nie jest jedyną postacią, która pojawi się w serialu po dłuższej nieobecności. Oprócz Rily Fukushimy do serialu powróci Susannah Thompson (Moira Queen) oraz Colin Donnell (Tommy Merlyn).

Tatsu najwięcej występów zaliczyła w sezonie trzecim. Jej mąż, Maseo, był swojego rodzaju przewodnikiem dla Olivera podczas jego pobytu w Hong Kongu. Początkowo nie przepada za Queenem, ale kiedy ten uratował jej życie to się zmieniło. Uratowała mu życie po jego porażce w walce z Ra’s al Ghulem. Odegrała również kluczową rolę w ratowaniu Thei przed rządzą krwi wywołanej przez jamę Łazarza.

Wielu fanów uważa, że za jej zniknięciem w serialu stoi film Suicide Squad, w którym również była Katana, z takim samym magicznym mieczem. Póki co nie wiadomo, czy Tatsu w ósmym sezonie będzie tą samą którą poznaliśmy kilka lat temu, czy będzie to Tatsu z innej Ziemii.