PODZIEL SIĘ

Podczas wywiadu z Gamespot showrunner serialu The Flash (Todd Helbing) omówił powrót Eobarda Thawne’a w finale połowy sezonu o szkarłatnym sprinterze.

Ostatni odcinek The Flash ujawnił, że Nora West-Allen, córka Barry’ego i Iris, która przybyła z przyszłości, pracuje z nemezis Flasha – Eobardem Thawne, po wydarzeniach w kryzysie w 2024 roku. Podczas gdy szczegóły dotyczące charakteru współpracy są obecnie jeszcze nie znane, Tom Cavanagh mówił o tym, jak powtórzenie tej roli okazało się ekscytującym wyzwaniem:

„Zawsze uważam, że jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, by znaleźć się w długim programie telewizyjnym, może nie musisz koniecznie wymyślać czegoś na nowo, ale najlepiej nie wchodzić zbytnio na scenę i prezentować widzom to samo, ponieważ ja myślę, że oni wiedzą, że zareaguję w ten czy w inny sposób. Myślę, że biorąc klasycznego złoczyńcę i utrzymując go jako klasycznego złoczyńcę, ale pokazując jego inną stronę lub inny aspekt, będzie to przyjemne.”

Showrunner Todd Helbing dodał, że Thawne powróci z odmienną postawą, a seria ujrzy dziedzictwo złoczyńcy DC:

„Nie chcemy po prostu robić tego samego złoczyńcy w kółko i gdybyśmy mieli dokładnie taką samą postawę z Eobardem Thawne’em, że widzielibyśmy to przez cały czas, to też nie byłoby takie interesujące. Tak więc był on częścią serii od samego początku i myślę, że tak naprawdę chcieliśmy tylko zobaczyć inną postawę Thawne’a, której nie mieliśmy, zobaczyć go w innym świetle, no i wiecie, w tym sezonie jest też temat dziedzictwa. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym z każdą inną postacią, a następnie dotarliśmy do Thawne’a, brzmiało to tak: ‘Co znaczy dla niego dziedzictwo?’.”

Zapewne większość z Was jest podekscytowana powrotem Reverse-Flasha. Podzielcie się z nami Waszymi opiniami powrotu złoczyńcy na discordzie Flarrow.