PODZIEL SIĘ

Jak już wiemy, premiera platformy streamingowej od Disney będzie 12 listopada tego roku. Prócz poprzednich filmów produkcji Myszki Miki, zobaczymy również kilka nowych seriali, w tym od Marvel Studios. Przypomnijmy sobie, co nas czeka!

1. WandaVision

Mówiło się, że produkcja będzie się nazywać Vision and the Scarlet Witch, wygląda na to, że Marvel zmienił jednak zdanie. Sporo na ten temat pisaliśmy tutaj, snując nawet domysły co do fabuły serii. Jedynym pewniakiem jest powrót Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego w roli wyżej wspomnianych zakochanych.

2. Falcon & Winter Soldier

W tym wypadku również mamy nazwę i oficjalny plakat serialu! Sebastian Stan i Anthony Mackie ponownie połączą siły. Nie wiadomo jeszcze w jakim celu.

3. Niezatytułowany serial o Lokim

Ukochany przez większość fanek MCU Tom Hiddleston znów wcieli się w Boga Psot. Jak się dowiedzieliśmy od Michaela Waldrona, serial opowie nam o przeszłości Lokiego. Serial ma pokazywać Lokiego jako zmiennokształtmego oszusta, który pojawiając się w różnych punktach ludzkiej historii, wywrze nieprawdopodobny wpływ na historyczne wydarzenia. Takie przeciwieństwo Legend Jutra.

4. What If?

Ostatnia pozycja na naszej liście, ale moim zdaniem najlepsza. Animowany(!) serial nawiązuje do popularnej serii komiksów, pokazujących co by było, gdyby kluczowe wydarzenia potoczyły się zupełnie inaczej, niż zapisało się to na kartach komiksów/historii, O czterech przykładach możecie przeczytać tutaj.

Kevin Feige zdradził nam, że pierwszy odcinek ponownie zabierze nas do czasów z filmu Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Różnica będzie polegać na tym, że to Peggy Carter weźmie superserum, a nie Steve Rogers. Cherlawy amerykanin nie pozostanie jednak z dala od akcji, ponieważ również ruszy w bój z nazistami, ale w zbroi stworzonej przez Howarda Starka!

Której produkcji wyczekujecie najbardziej? Dajcie mi znać na Discordzie!