PODZIEL SIĘ

Podczas tegorocznego crossoveru “Elseworlds” zadebiutował na żywo Monitor, nieziemska postać występująca w ulubionej przez fanów historii Crisis on Infinite Earths”. Wersja międzywymiarowego podróżnika granego przez LaMonica Garretta wyglądała identycznie tak, jakby była komiksowa.

Główny dowodzący Arrowverse, Marc Guggenheim podzielił się obrazem koncepcyjnej wersji Monitora na swoim profilu na Twiterze.

Kostium Monitora nie zmienił się zbytnio między koncepcją a tym, co widzimy w serialu. W zasadzie struktura skafandra jest w dużej mierze taka sama, a największą zmianą jest kolorystyka kombinezonu. W koncepcji strój jest granatowy i złoty, podobnie jak w komiksowym odpowiedniku. Na ekranie jednak postać bohatera ma dodany turkusowy kolor do podstawy stroju wraz ze złotymi akcentami.

Sam Garrett wypowiedział się na temat swojej roli. Według niego to nie było nic innego niż codzienna praca.

„Myślę, że kiedy robisz coś dzień po dniu, jak mówisz, że masz pracę i jesteś w tym samym pomieszczeniu przez pięć, dziesięć lat… pojawiasz się i nie ma nic nowego, co naprawdę przykułoby twoją uwagę.” – mówi aktor. „Wiesz, co przyniesie ci ten dzień. Wiesz o dziesiątej, że przyjdą zapytać, gdzie są te raporty. Zameldujesz się i się wymeldujesz.”

„Monitor odwiedzał różne Ziemie. Robi to, co na Ziemi-90, która nie jest pierwszym miejscem, które odwiedził.” – kontynuuje aktor. „Robi to przez niezliczone lata, więc to dla niego tylko kolejny dzień, tylko inny wszechświat, tylko kolejna Ziemia, wiesz? Ale po drodze dzieją się rzeczy, które nie miały miejsca w poprzednich wydarzeniach, w których był na różnych Ziemiach i te rzeczy nie pasują ludziom tej Ziemi, a myślę, że przez to zobaczysz zmianę jego nastawienia do innych”

Zgadzacie się z aktorem? Piszcie na discordzie: