PODZIEL SIĘ
Cupid Arrow S05E14 Sin-Eater Flarrow.pl

Wygląda na to, że Wally West nie jest jedyną postacią z Arrowverse, która podskoczyła do dzisiejszego odcinka Legends of Tomorrow. Spoilery do dzisiejszego odcinka Legends of Tomorrow, “No Country For Old Dads”, poniżej!

W dzisiejszym odcinku zobaczyliśmy Damiena Darhka i Norę Darhk, którzy porwali Raya Palmera, mając nadzieję, że mogą zmusić go do naprawienia Totemu Ognia. Częścią tej misji było włamanie do Upswipez – firmy od aplikacji, nad którą Ray pracował krótko podczas przerwy w Legendach.

W pewnym momencie Damien poczuł się komfortowo w biurze firmy i wyjął telefon, żeby użyć Upswipez dla siebie. Wypytując Norę, czy powinien powrócić do gry randkowej, Damien przeszedł przez aplikację i nawet nie zwrócił uwagi na Carrie Cutter / Cupid.

Zgadza się, Cupid – która spędziła lata, będąc wrogiem Team Arrow i miażdżąc Olivera Queena – przeniosła się teraz do aplikacji randkowych.

Zapewnia to całkiem interesującą aktualizację historii Cupid, która przeszła kilka poważnych zmian w ubiegłym roku. Cupid była ostatnio widziana w odcinku The Sin-Eater, gdzie połączyła siły z Chien Na Wei i Lizą Warner. Pod koniec odcinka trójka została zatrzymana przez Drużynę Arrow, ale było niejasne, co stało się z nimi dalej.

Fani otrzymali krótką odpowiedź w “Infantino Street” The Flash, kiedy Barry Allen i Leonard Snart włamali się do ARGUS. Idąc przez korytarz, para dostrzegła celę Cupid, co oznaczało, że wróciła do Oddziału Samobójców.

Czy jej obecność w Upswipez oznacza, że wyszła z niewoli ARGUS? A może Lyla Michaels w niewytłumaczalny sposób zezwala oddziałowi samobójców na przeglądanie Internetu?