PODZIEL SIĘ

John Constantine powraca do DC’s Legends of Tomorrow 20 marca w zupełnie nowym odcinku. Stacja The CW udostępniła zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Zwiastun odcinka:

https://www.youtube.com/watch?v=bdysIbdvJK0

Opis odcinka:

Kiedy Mallus ponownie przejmuje kontrolę nad Sarą, ona nieświadomie staje się nosicielem jednego z Totemu. Rory musi pokonać swoją ciemną stronę, aby w pierwszej kolejności móc wykorzystać moc Totemu, by pomóc ocalić załogę. W międzyczasie Agentka Sharpe zauważa, że coś jest nie tak i rekrutuje kogoś do pomocy.

Ryan po raz pierwszy zagrał rolę Constantine’a w serialu “NBC”, który trwał przez rok. Następnie pojawił się wraz z Sarą Lance  w jednym z odcinków Arrow, oficjalnie przenosząc postać do wspólnego uniwersum DC w The CW. Ryan podążył za tym, przedstawiając Constantine’a w animowanym filmie “Justice League Dark” i będzie można śledzić jego występy w animowanej wersji dla CW Seed.

“Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem takiego aktora, który w pełni przywróciłby do życia postać znaną z komiksów tak, jak Matt Ryan dla Johna Constantine’a.” – powiedział showrunner Constantine’a, Daniel Cerone dla ComicBook.com. “Pomiędzy serią NBC i jego późniejszymi występami dla CW byłoby dziwnie widzieć lub słyszeć kogokolwiek innego w tej roli, w tym momencie.”