PODZIEL SIĘ

Jednym z najciekawszych wątków Arrow w tym sezonie są bez wątpienia sceny z przyszłości znanych nam postaci oraz losu Star City. W odcinku “Level Two” dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy.

W najnowszym epizodzie Arrow Oliver przechodził bardzo interesującą terapię psychologiczną w więzieniu, a była ekipa Team Arrow rozwiązywała sprawę podpalanych budynków w Glades. Oprócz tego było kilka scen z przyszłości miasta, które zawierały wiele informacji w małym czasie. Poniżej znajdziecie listę ze streszczeniem oraz omówieniem 6 kluczowych rzeczy.

1. SMOAK TECHNOLOGIES

Po przybyciu Roya i Williama do Star City koordynaty Lian Yu zmieniły się na położenie byłej siedziby firmy Smoak Technologies. Biura wyglądały na nieużywane od dawna i zniszczone. W obecnej linii czasu najbliższym porównaniem do firmy Felicity jest Helix Dynamics. Wraz z ukazaniem przyszłości Smoak Technologies zrodziło się pytanie: Czy Curtis miał udział w firmie Felicity, czy nie?

2. FELICITY NIE ŻYJE

Największą nowością z najnowszego odcinka jest zdecydowanie ujawnienie przyszłości Felicity. Dinah odpowiada Williamowi po oświadczeniu, że Felicity go wysłała po Roya, a następnie do Star City, że jest to niemożliwe, gdyż Felicity nie żyje. Z jej wypowiedzi możemy stwierdzić, że śmierć żony Olivera nastąpiła między późnym 2030 rokiem a 2040.

3. DINAH DRAKE

Podczas wizyty Roya i Williama w biurze Felicity pojawiają się policjanci, którzy mierzą w nich bronią. Wtedy Dinah Drake przychodzi z pomocą i ich ratuje. Dinah nie używa swojego krzyku Canary i walczy bardziej kontaktowo. Ma siwe włosy i cały czas trzyma się za szyję. Mówi do Roya, że nie powinno ich tu być i mówi, dlaczego Star City jest w takim stanie.

4. REWOLUCJA W GLADES

Dinah mówi o powstaniu w Glades, które doprowadziło do utworzenia muru oddzielającego dzielnicę od reszty miasta. Wspomina również, że te wydarzenia doprowadziły właśnie do upadku miasta.

5. ZOE JAKO SUPERBOHATERKA

Córka Wild Doga, mimo jeszcze większych niebezpieczeństw przez bycie mścicielem w masce w przyszłości, zostaje jednym z nich i dołącza do ruchu oporu.

6. RENE WYJECHAŁ ZE STAR CITY

Dowiadujemy się z odcinka także, że Rene nie da się dać zabić w Star City, mimo że nie wiemy do końca dlaczego, to możemy spekulować, że wyjechał lub się gdzieś ukrywa poza miastem.

Będziemy musieli oglądać więcej Arrow, żeby się dowiedzieć o reszcie ciekawych rzeczach z przyszłości. Co sądzicie o STAR CITY 2046, wypowiedzcie się w komentarzach!