Na początku tego artykułu jako redakcja FLARROW.pl życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku!

Już na początku 2018 r. chcemy przedstawić rozpiskę premier filmowych, jak i animowanych produkcji wydawnictw DC Comics oraz Marvel. Możecie w komentarzach podzielić się, jakie produkcje z chęcią zobaczycie?!

1. Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold – 9 styczeń 2018 r.

Crossover w filmie animowanym Scooby-Doo z Batman: The Brave and the Bold.


2. Batman: Gotham by Gaslight – 29 styczeń 2018 r.

Fabuła Gotham by Gaslight oparta została na popularnym komiksie, który ukazał się w 1989 roku pod tym samym tytułem. W Gotham zaczyna grasować seryjny zabójca, którego celem są kobiety. Śledztwo prowadzone przez policje w Gotham wskazuje, że za zabójstwami może stać znany w mieście miliarder, niejaki Bruce Wayne. W Polsce komiks został wydany w czerwcu 2004 roku pod tytułem Batman: Gotham w świetle lamp gazowych. Za scenariusz komiksu odpowiadał Brian Augustyn, a warstwę wizualną stworzył Mike Mignola.


3. Black Panther – 14 luty 2018 r.

Król T’Challa (Chadwick Boseman) powraca do Wakandy, odosobnionego a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli – przywódcy kraju. Wkrótce dowiaduje się jednak o wyzwaniu, jakie otrzymał od konkurencyjnej frakcji, która chce przejąć władzę. Gdy dwóch wrogów zaczyna spiskować w celu zniszczenia Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A., Everettem K. Rossem (Martin Freeman), i “Dora Milaje”, członkami służb specjalnych, by uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.


4. X-Men: The New Mutants – 13 kwietnia 2018 r.

Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.


5. Avengers: Infinity War – 26 kwietnia 2018 r.

Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.


6. Deadpool 2 – 1 czerwca 2018 r.

Po przeżyciu groźnego wypadku podczas serfowania, Wade Wilson (Ryan Reynolds) stara się spełnić swoje marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego, jednocześnie żyjąc w otwartym związku z ukochaną kobietą. Próbuje odzyskać swoją pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie seksualne.


7. Suicide Squad: Hell To Pay – 22 lipiec 2018 r.

Brak opisu i zwiastunu filmu.


8. Teen Titans Go! Movie – 27 lipiec 2018 r.

Brak opisu i zwiastunu filmu.

Podobny obraz


9. Ant-Man and The Wasp – 3 sierpień 2018 r.

Brak opisu i zwiastunu filmu.

Podobny obraz


 10. Venom – 4 październik 2018 r.

Brak opisu i zwiastunu filmu.

Znalezione obrazy dla zapytania venom movie


11. X-Men: Dark Phoenix – 2 listopada 2018 r.

Akcja “Dark Phoenix” rozgrywa się w 1992 roku, dekadę po wydarzeniach z “X-Men: Apocalypse”. Mutanci z tytułowej drużyny stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier (James McAvoy), którego podobizna znalazła się na okładce magazynu “Time”, wykazuje się brakiem rozsądku i wysyła bohaterów na coraz niebezpieczniejsze misje. W trakcie jednej z nich potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean.

Znalezione obrazy dla zapytania dark phoenix movie


13. Aquaman – 21 grudzień 2018 r.

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.


12. Spider-Man: Into The Spider-Verse – 25 grudzień 2018 r.

Film animowany opowie historię czarnoskórego Spider-Mana, czyli Milesa Moralesa.