PODZIEL SIĘ

Wonder Woman do domu wracać będzie nie tylko z jedną nagrodą. Film WB-DC na gali Critics’ Choice Awards wygrał nagrodę za najlepszy film akcji. Wonder Woman pokonała takie filmy jak Thor: Ragnarok, Logan, Baby Driver i War for the Planet of the Apes.

Ta nagroda nie jest jedyną, jaką otrzymała Wonder Woman. Gal Gadot (Wonder Woman) otrzymała nagrodę za Ulubioną aktorkę filmu akcji.

Jest możliwość, że to nie ostatnie nagrody dla Wonder Woman, bowiem w tym roku czeka nas jeszcze gala rozdania Oscarów!

“Kiedy tworzysz film, jesteś tym kompletnie pochłonięty, nie ma wielu spraw, o których możesz wtedy myśleć… Na pewno nie myślałam o Oscarach. Po prostu to nie ten rodzaj filmu. Zrobiłam najlepiej, jak potrafiłam, ale teraz słysząc to, że mówi się o moich filmach w kwestii nagród jestem oszołomiona i szczęśliwa.” – powiedziała reżyser filmu, czyli Patty Jenkins.

 • kalisto_23

  Co się tak w ostatnim Thorze podobało. Przecież nie było tamnic nowego. I skąd się Quinjet znalazł na tej planecie ?

 • Paragelia

  Film może i jest średnio dobry ale bez przesady

 • lukasz

  Bez wątpienia nagroda zasluzona.

 • Przemek P

  Film może i jest całkiem dobry(choć do produkcji Marvela trochę mu jeszcze brakuje) ale moim zdaniem nie zasłużył na tą nagrodę.Taki Logan przykładowo pod tym względem wypadł znacznie lepiej.

 • kowal jr

  Wygrała bo to kobita, teraz kobity są promowane bo równość płci i feminizm. Ogólnie pranie mózgów i wszechobecna propaganda!