PODZIEL SIĘ

Showrunner serialu Black Lightning zdradził fabułę drugiego sezonu produkcji, gdzie bohaterowie będą borykać się z konsekwencjami z finału poprzedniego sezonu!

“Mamy zamiar wprowadzić konsekwencje po odkryciu dzieciaków w stanie zastoju, konsekwencjami Green Light uderzającego w ulice oraz konsekwencjami córek Jeffersona, które nadal sprawdzają swoje moce.”– powiedział showrunner serialu Samil Akil dla TVLine.

Jedną z konsekwencji powstania metanastolatków po zażyciu “Green Light” jest to, że nie wszystkie z nich będą dobre, a ci, którzy nie są, będą budzić strach wśród mieszkańców Freeland.

Ważna będzie również rola Thunder, jej nowy związek z Grace Choi zacznie nabierać kształtu i zapewni dramaturgię serialu, podczas gdy jej siostra Jennifer będzie walczyć z jej sprzecznymi uczuciami dotyczącymi jej długoletniego najlepszego przyjaciela i byłego chłopaka, Khalila, który nagle stał się superzłoczyńcą i był blisko zabicia jej ojca.

Serial obsadził również aktorkę Sofię Vassilievę w roli Looker, czyli superbohatera, o którym mowa była już w serialu Supergirl podczas pierwszego sezonie. Co zabawne, Vassilieva odegrała w zeszłym roku niewielką rolę w Supergirl, chociaż Black Lightning nie wchodzi w skład  “Arrowverse” stacji The CW, więc to nie ma żadnego znaczenia.