PODZIEL SIĘ

W pierwszym sezonie Titans mamy mnóstwo odwołań do komiksów, z odnoszeniem się do Batmana, (przedstawiając wielu Robinów), a także przedstawiając nam Wonder Girl, w jej tradycyjnym, komiksowym kostiumie.

Najnowszy odcinek, który premierę miał w ten piątek, wprowadził byłą Wonder Girl (w tej roli Conor Leslie) i był zatytułowany Donna Troy (to prywatne nazwisko bohaterki). I choć w odcinku wszystko wskazuje na to, że porzuciła swoją przeszłość jako pogromczyni przestępczości, stare nawyki umierają. Podczas rozmowy z ComicBook.com Leslie dała jasno do zrozumienia, że ​​fani DC będą mieli okazję zobaczyć dojrzewanie Donny Troy jako pomocnika Wonder Woman, zapowiadając się, że możemy nawet zobaczyć jej kostium Wonder Girl w przyszłości.

Powiem, że na pewno zobaczysz Wonder Girl. Zobaczycie, jak elementy jej natury  wychodzą na wierzch. Widzimy Donnę z jej ekwipunkiem fotografa, Dick Grayson się nie pojawił, a ona nagle nie miała na sobie swojego skafandra, myślę, że fani będą chcieli wiedzieć, kiedy zobaczymy małe urywki Wonder Girl, a zobaczymy to w następnym odcinku – i w niektórych jej akcesoriach.

Titans nie wacha się pokazywać superbohaterów w ich klasycznych strojach, czy to Dick, czy Jason Todd jako Robin, czy Hawk i Dove w ich komiksowym wydaniu. Podczas gdy pozostali członkowie zespołu nie mają jeszcze żadnych oficjalnych strojów, wygląda na to, że pod koniec sezonu wszyscy będą wyglądać jak w materiałach źródłowych. Fani powinni zacząć się ekscytować tym, że zobaczą Wonder Girl, kiedy pojawiła się w komiksowej serii The New Teen Titans, a także w połowie lat dwutysięcznych w serii The Return of Donna Troy. Podczas gdy Jason Todd tylko przez chwilę pomagał Dickowi w śledztwie dotyczącym jego przeszłości, wygląda na to, że Donna Troy odegra kluczową rolę w tej sprawie. Jest nieodwołalnie zaangażowana w to, to jest bardzo oczywiste. Donna jest teraz zamieszana, Dick wciągnął ją w ten bałagan, jak by to zrobił brat. – powiedział Leslie.

Cóż, to spora obietnica na przyszłość Titans, gdy seria przygotowuje się do drugiego sezonu na DC Universe. Miejmy nadzieję, że ich szeregi powiększają się o postacie takie jak Wonder Girl i inne znane i lubiane postaci DC Comisc, które widzowie chcieliby zobaczyć w serialu aktorskim.

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w serialu? Dajcie znać na naszym Discordzie 🙂