Serial The Punisher na platformie Netflix dopiero co zakończył swój sezon pierwszy, a już światło dzienne ujrzały informacje o tym, że powróci do Nowego Jorku, aby nakręcić swój drugi sezon.

Pracując pod tytułem roboczym „Zbrodnia”, serial TV Marvela ma zamiar podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, jak to pokazały nam do tej pory serie Marvela wyprodukowane przez Netflix. Po 13 odcinkach występowania w swoim własnym show oraz kilku w serialu “Daredevil”, Jon Bernthal zamierza powrócić do roli mściwego anty bohatera Marvel Comics.

„Czas na przeładowanie” – zapowiedział Marvel w tweecie poświęconym sezonowi drugiemu „The Punisher”. „The Punisher Marvela powróci z sezonem 2 na platformie Netflix.”

Nie ma oczywiście oficjalnej daty, kiedy „The Punisher” ma zostać wypuszczony przez Netflix. Jeśli kampania marketingowa serialu będzie wyglądała podobnie, jak w przypadku sezonu pierwszego, to fani nie będą znać dokładnej daty aż do momentu na kilka tygodni przed. Wiadomo jedynie, że produkcja ma się rozpocząć w bieżącym roku, czyli 2018.

Bernthal po raz pierwszy pojawił się w roli Franka Castle’a w sezonie drugim „Daredevila”. Może, ale nie musi, występować w innych serialach Netflixa przed pojawieniem się w sezonie drugim „The Punisher”.

Sezon pierwszy “The Punisher” jest obecnie dostępny na platformie Netflix.