PODZIEL SIĘ

19 października swoją premierę miał 3 sezon serialu Daredevil, a to oznacza, że teraz swoją kolej będą mieć przygody Franka Castle. W tym artykule zostaną podsumowane wszystkie dotychczasowe informacje, jakie udało się ustalić.

Sezon 1 – przypomnienie finału:

Ostatni odcinek 1 sezonu The Punisher dał nam sporą ilość scen akcji, w tym ostatnią, w której Frank zmierzył się ze swoim dawnym kolegą Billym Russo. Ten drugi skończył w dość marny sposób, albowiem został oszpecony za pomocą stłuczonego lustra, gdyż Punisher uznał to za większą karę niż pozbawienie go życia. Russo trafił do szpitala, gdzie przebywa w stanie śpiączki.

Data premiery:

Podczas gdy 1 sezon The Punisher swoją premierę miał ponad rok temu, tak nadal nie znamy daty 2-ego. Fani uważają, że będzie miało to miejsce między styczniem a marcem przyszłego roku. O ile Netflix nie poprowadzi kampanii w taki sam sposób, jak zrobił to z sezonem pierwszym, gdzie praktycznie poznaliśmy datę kilka tygodni przed wydaniem serialu, tak tym razem powinniśmy ją znać w przeciągu najbliższego miesiąca wraz z wypuszczeniem pierwszego teasera.

Fabuła:

Podobnie jak przypadku daty premiery, tutaj także nie wiemy, na czym miałaby się opierać fabuła. Ponownie fani liczą na to, że nadchodzący sezon będzie adaptacją The Slavers bądź Suicide Run. Wiemy natomiast tyle, że powróci oszpecony Billy Russo, znany jako Jigsaw.

Kto za kamerą:

Podobnie jak w przypadku 1 sezonu, showrunnerem wciąż jest Steve Lightfoot, a za muzykę ponownie odpowiada Tyler Bates.

Obsada:

Jon Bernthal, Amber Rose Revah, Ben Barnes, Deborah Ann Woll oraz Jason R. Moore powrócą w swoich rolach. Nowymi twarzami w serialu będą natomiast Josh Stewart, Giergia Whigham, Floriana Lima, Corbin Bernsen oraz Anette O’Toole.

Zdjęcia oraz filmy z planu (Spojlery!!!):

Chociaż jak już wyżej wspomniałem, fabuła 2 sezonu wciąż nie jest znana, tak zdjęcia z planu dają nam dość duży wgląd na to, jak może on wyglądać:

Walka w barze:

Jedna z pierwszych scen walki będzie rozgrywać się w nowojorskim barze. Na twarzy Jona Bernthala trudno nie zauważyć krwi i obić wynikających ze starcia, a to dopiero początek!

Amy Bendix:

W 2 sezonie The Punisher Giorgia Whigham wcieli się w Amy Bendix, która w komiksach była nieco pomocnikiem Franka. W przypadku serialu może być podobnie:

 

View post on imgur.com

 

View post on imgur.com

 

View post on imgur.com

Punisher vs Jigsaw:

W 8 odcinku 2 sezonu Frank Castle ponownie będzie musiał stanąć do walki z dawnym przyjacielem. Skąd wiem, że to 8 odcinek? Już tłumaczę. Na klapsie filmowym po prawej stronie jest miejsce na odcinek, na którym widnieje 208. Pierwsza liczba oznacza sezon, a dwie pozostałe odcinek. Dowód widnieje poniżej:

 

 

View post on imgur.com

Całość rozpocznie się od napadu bądź zamachu w Nowym Jorku. Frank będzie próbował mu przeszkodzić, ujawniając swoją obecność. Ma on na sobie maskę diabła, co może być swoistym nawiązaniem do Daredevila:

 

Następnie zacznie się wymiana ognia. Punisher ze swoją kultową czachą próbuje dostać się bliżej Billy’ego:

 

Jak widać, Jigsaw wsiada do samochodu i rozpoczyna swoją ucieczkę. Jednak Punisher nie daje za wygraną i rusza w pościg za rywalem:

Finał starcia kończy się na torach kolejowych:

Hallway fight:

Daredevil słynie ze swoich walk w ciasnych korytarzach kręconych w jednym ujęciu. Wygląda na to, że The Punisher też takową dostanie:

 

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Punisher w Albany:

Albany to miasteczko położone na północ od Nowego Jorku. W połowie lipca kręcone tam były sceny pościgu:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Zdjęcia do 2 sezonu zakończyły się w połowie sierpnia. Poinformował o tym Jason R. Moore na swoim instagramie.