PODZIEL SIĘ

Iris West-Allen była zaskoczona, gdy tajemnicza dziewczyna ukazała się jako Nora Allen, jej córka z przyszłości. Iris będzie musiała stawić czoła macierzyństwie wcześniej, niż sądziła i to z dorosłą córką.

“Cóż, mam na myśli, że dla mnie jako aktorki zawsze fajnie jest robić coś nowego, a serial ‘The Flash’ zapewnia to każdemu z nas. Zawsze jest coś ciekawego i nowego, i innego do grania z każdym sezonem, ale dla Iris powstał pomysł spotkania córki z przyszłości, która wróciła, aby cię odwiedzić i dlaczego miałaby wracać? Dziwne jest to, że jest bardzo zakochana w swoim ojcu, podczas gdy między nią a matką jest lekkie napięcie, którego Iris tak naprawdę nie rozumie lub nie wie, dlaczego tak jest.”

Pomysł, że Nora i Barry (Grant Gustin) będą bliżej niż Nora i Iris, jest tym, o czym wspomniała wcześniej Patton, wyjaśniając w wywiadzie w zeszłym miesiącu, że Nora jest lekko chłodna, jeśli chodzi o Iris. Jednak aktorka powiedziała, że nie powstrzyma jej to od bycia matką w stu procentach tym bardziej, że Nora jest taka jak Barry.

“Ona jest po prostu jak jej ojciec, oboje chcą być w centrum wydarzeń, a każdy problem, który się pojawia, musi sprawić, że Iris będzie bardzo matczyna i nerwowa, więc będzie tam konflikt, w którym Iris musi poradzić sobie z dwiema osobami, które kocha, a stale narażają się na niebezpieczeństwo” – powiedział Patton.

Mam nadzieję, że Iris i Nora znajdą sposób na ukształtowanie relacji raczej wcześniej niż później. Jessica Parker Kennedy niedawno powiedziała, że powód, dla którego Iris i Nora trzymają się z daleka od siebie, zostanie ujawniony na wczesnym etapie serialu.