PODZIEL SIĘ

Zaraz po tym, jak pierwszy zwiastun Avengers: Endgame został wypuszczony, fani Marvela zaczęli bardzo martwić się losem Tony’ego Starka, bo w końcu ten utknął w kosmosie, bez wody, jedzenia i tlenu. Śmierć już czyha za rogiem…

Raczej nie powinno nikogo zdziwić to, że Iron Man wyjdzie cało z tej sytuacji, jednakże jesteśmy bardzo ciekawi w jaki dokładnie sposób.

Jednemu z fanów Marvela wydaje się, że zna odpowiedź na to pytanie.

Biorąc pod uwagę, że Stark utknął na pokładzie Benataru – statku należącego do Strażników Galaktyki, nie byłoby niczym dziwnym, że pomoc w ucieczce mógłby zapewnić pewien gryzoń, któremu towarzyszyłaby inna, znajoma twarz.

[Avengers: Endgame] – Rocket and Pepper will rescue Tony from FanTheories

To byłoby idealne zakończenie podróży (metaforycznej i dosłownej) dla Tony’ego, jeśli uratowałaby go jego ukochana – Pepper Potts, jako że powodem, dla którego Iron Man przybrał swoją zbroję i stał się superbohaterem w pierwszym filmie, była właśnie misja uratowania swojej narzeczono-asystentki.

Oczywiście musimy być ostrożni z ocenami, ponieważ tak jak w przypadku Avengers: Infinity War, dużo teorii fanowskich się nie sprawdziło, jednak ta wydaje się być jedną z rozsądniejszych.

A Wy jaką macie opinię? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!