Sprawy nie wyglądają za dobrze dla serialu Inhumans, ale możliwe, że nie wszystko jeszcze stracone.

Szefowa ABC, Channing Dungey, przemówiła podczas zimowego spotkania z prasą TCA. Powiedziała, że stacja nie jest zadowolona z wyników serialu, który osiągnął średnio 4.1 miliona oglądających i wskaźnik popularności 1.2 wśród docelowej publiczności.

Program nie osiągnął poziomu, jakiego oczekiwaliśmy. Nie podjęliśmy żadnej oficjalnej decyzji do tej pory co do tego, co zrobimy w maju. Powiem jednak, że liczby, niestety, nie są tak ekscytujące dla nas, jak mieliśmy nadzieję, że będą” — mówiła Dungey.

Jednak rozczarowanie ABC Inhumans nie zepsuło im świata superbohaterów.

Pracujemy nad rebootem The Greatest American Hero, w którym będzie występowała Indianka, a całość będzie produkował Nahnatchka Khan. Jest to coś, co zdecydowanie zawiera w sobie elementy superbohaterskie. Pytanie brzmi: Jaki to rodzaj serialu o superbohaterach? Jaki będzie ton? Jak to zrobimy? Ale nigdy nie powiem, że zamykamy się na superbohaterów.

Wciąż jesteśmy podekscytowani na to, co Marvel robi z SHIELD. Spróbowaliśmy kilku rzeczy, które nie zadziałały tak, jakbyśmy chcieli. Rozwinęliśmy kilka spraw w tym sezonie, o których nie myślimy, że będą kontynuowane, dlatego będziemy z ostrożnością myśleć o kolejnych krokach, ponieważ musimy zastanowić się nad tym, co będzie dobre i dla Marvela, i dla ABC, więc wciąż będziemy próbować”.

Dla Agentów T.A.R.C.Z.Y. sprawy mają wyglądać dość optymistycznie.

„Myślę, że kreatywność w tym sezonie jest największa jak do tej pory. Jesteśmy bardzo podekscytowani na to, co producenci wymyślili dla drugiej części sezonu. Nie mogę się doczekać, aż przyjdą i powiedzą ich pomysły dla 6 sezonu, abyśmy mogli lepiej postanowić, czy zamawiamy następny sezon, czy nie” — dodała Dungey.