PODZIEL SIĘ
Supergirl -- "The Adventures Of Supergirl" -- Image SPG201a_0042 -- Pictured: Katie McGrath as Lena Luthor -- Photo: Diyah Pera/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All Rights Reserved

Poniżej spoilery odnośnie dzisiejszego odcinka Supergirl: „For Good”!

Dzisiejszy odcinek skupiał się na Lenie Luthor (Katie McGrath) mierzącej się z konfliktem z Morganem Edge (Adrian Pasdar). Po tym jak Morgan oskarża Lenę o sabotowanie jego samochodu, do czego się nie przyznaje, niedługo potem zostaje otruta.

Lena usiłuje odkryć kto się do tego przyczynił i w końcu odkrywa prawdę: to jej matka, Lillian (Brenda Strong). Lillian wyjawia, że zaplanowała to wszystko tylko po to by przeciągnąć córkę, z powrotem na złą stronę, a przy okazji by pozbyć się Morgana.

Ostatecznie para pokonuje Lillian, która zostaje zabrana do szpitala, a następnie do więzienia.

Ten powrót zaskoczył fanów, ponieważ pod koniec drugiego sezonu, Lillian nagle zniknęła z ekranów.

W najnowszym odcinku, nie pozostawia wątpliwości, że zamiary Lillian nieco uległy zmianie, ponieważ przestała skupiać uwagę na swoim braku sympatii do kosmitów, a zaczęła bardziej na tym, czy jej córka wykorzystuje cały swój potencjał. Nawet jeśli wydaje się to jasne, że Lillian ponownie skończy w więzieniu, można założyć, że ostatecznie powróci by znowu zasiać nieco spustoszenia w serialu.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!