PODZIEL SIĘ

W ostatnim 3×17 odcinku serialu Supergirl pt. “Trinity wreszcie cała ekipa DEO wraz z Supergirl poznała tajemnicę Sam, która tak naprawdę zamienia się w Wordkillerkę zwaną Reign. Oczywiście pierwsza o tym incydencie wiedziała Lena Luthor, która od trzech tygodni trzymała Sam w swoim laboratorium, niestety bezskutecznie.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Weekly Melissa Benoist (Kara Danvers) wyjawiła, iż Reign wywoła pewne złamanie serca Kary Danvers.

Tajemnica Sam i Reign obejmuje wiele zawodów miłosnych dla Kary. Po pierwsze, Kara dowiaduje się, że Lena kłamie i używa metod, z których Kara nie jest zadowolona. Poza tym, gdy Kara widzi, jak jej dobra przyjaciółka, Sam, tak naprawdę jest jej wielkim przeciwnikiem zwanym Worldkiller, to w głębi duszy Kary narodzi się pewien moralny dylemat łamiący jej serce.

Do tego Supergirl będzie musiała poradzić sobie z Leną Luthor, do której pewnie w jakimś minimalnym stopniu straciła zaufanie, zwłaszcza że Lena nadal skrywa wielką tajemnicę, ponieważ potrafi ona sama stworzyć kryptonit.

Pewnie jeszcze nie raz Supergirl i Lena Luthor skoczą sobie do gardeł.