PODZIEL SIĘ

Tegoroczny crossover już teraz wywołuje wiele emocji u fanów DC. Nie tylko odbędzie się w nim podróż do Gotham City wprowadzająca do Arrowverse Batwoman, ale również na tak zwanych “Elseworlds” zobaczymy takie postacie jak Superman, Nora Fries, Lois Lane czy The Monitor.

Żeby dolać oliwy do ognia, zaraz po pokazaniu Ruby Rose w kostiumie Batwoman, gwiazda serialu Arrow – Stephen Amell – ujawnił swoim fanom na twitterze, jak crossover się rozpocznie, a mianowicie – pysznym śniadankiem Green Arrowa!

Oczywiście nie daje nam to żadnych konkretnych informacji o odcinku. Taka notka może oznaczać, że Oliver jest z powrotem w domu i je śniadanie z Felicity i Williamem, jak również może tu chodzić o okropne, więzienne naleśniki podawane osadzonym. Amell nie zdradził niczego, co mogłoby potwierdzić którąś z tych wersji.

Tuż po weekendzie serialowy Oliver potwierdził jednak ukończenie pierwszego z pięciu tygodni pracy nad tegorocznym crossoverem, który zobaczymy w grudniu, w serialach Arrow, The Flash i Supergirl.

Czekacie na tegoroczny crossover? Piszcie w komentarzach!