PODZIEL SIĘ

Stephen Amell, który gra Olivera Queen / Green Arrow w serialu CW, ostatnio zwrócił się do widzów, odnosząc się do zmiany emisji serialu z czwartkowego przedziału czasowego 9/8 do poniedziałkowego czasu amerykańskiego 8/7. Jak żartował na swoim koncie na Twitterze, wcześniejszy przedział czasowy uniemożliwiał mu “pokazanie [jego] pełnego ”BUM” w serialu.

Tak czy inaczej, interesujące będzie zobaczyć, jak sprawy rozwiną się w siódmym sezonie Arrow, a Oliver ostatnio ujawnił swoją tożsamość jako Zielona Strzała i zgodził się pójść do więzienia.

Chociaż nie jest jasne, w jaki dokładnie sposób Oliver wyjdzie z obecnej sytuacji, brzmi to tak, jakby na zewnątrz czekało sporo zagrożeń. Jak dowiódł w finale szóstego sezonu, Ricardo Diaz (Richard Dragon) nadal ma dość znaczącą pozycję w Star City i ma zamiar sprowadzić swoich Łowców Longbow, aby się zemścić.

“Pomysł jest taki: czy gdy Oliver jest w więzieniu, jest rzeczywiście bardziej chroniony niż zespół?” Emily Bett Rickards, która gra Felicity Smoak, wyjaśniła na początku tego roku. “Reszta drużyny również znajdzie się w niebezpieczeństwie. Jeśli chodzi o Felicity i Williama, to możemy zrobić tylko tyle, by ich chronić.”

W zależności od tego, jak to wszystko zostanie wykonane, może to oznaczać poważną zmianę dla Arrow. Aktor powiedział w niedawnym wywiadzie: “Chcę, żeby naprawdę pchali to naprzód i brali pod uwagę fakt, że mamy pewną licencję i pewien szacunek ze strony fanów, aby podjąć pewne ryzyko.”

Poniżej możesz zapoznać się z oficjalnym streszczeniem siódmego sezonu Arrow.

“Nie brakowało bliskiego kontaktu z Oliverem Queen, jeśli chodzi o ochronę jego tożsamości mściciela, ale w szóstym sezonie finałowym został ostatecznie wycofany w kąt i zmuszony do ujawnienia się światu jako Zielona Strzała. Oliver stanie twarzą w twarz z wieloma zbrodniarzami, których umieścił za kratami, gdy tworzy sobie nowy dom w Slabside Maximum Security Prison. On sam stanie się bezbronny w sposób inny niż kiedykolwiek przedtem, gdy pojawia się tajemniczy nowy wróg, aby odkręcić jego pracę jako Zieloną Strzała, rzucając mu wyzwanie, by wykupił swoje nazwisko lub zaryzykował utratę wszystkiego.”