PODZIEL SIĘ

Tegoroczny crossover “Elseworlds” ma na celu odwrócenie wspólnego świata komiksów DC Comics, a z tego, co do tej pory wiemy, to życia Olivera Queena i Barry’ego Allena, przez co aktor Stephen Amell był zmuszony zakładać kostium The Flasha.

Aktor Stephen Amell jest nieco większej postury niż Grant Gustin, chociaż oczywiście kostium Flasha był specjalnie szyty na miarę Amella, to i tak aktor podczas Heroes and Villains Fan Fest w San Jose powiedział, że nie mógł oddychać, kiedy po raz pierwszy założył strój.

“Kiedy jestem w Arrow i kiedy dostaję nowe skórzane spodnie, nazywamy to nowym dniem spodni. Przez dwa dni nie mogę oddychać w tych spodniach, więc kiedy założyłem ten kostium po raz pierwszy, to było tak samo, z wyjątkiem całego mojego ciała!” – powiedział aktor.

Na szczęście wydaje się, że super kostiumy stają się coraz to wygodniejsze dla aktorów. Amell wyjaśnił fanom podczas Heroes i Villains, że jego kombinezon Flasha w końcu się do niego dopasował – podczas ostatnich sesji produkcji Elseworlds.

“Co zabawne, kombinezon Flasha się dopasował. W ostatnim dniu crossoveru.” – powiedział Amell.


Zapraszamy do rozmów dotyczących tego crossoveru i nie tylko na naszym kanale Discord! Kliknij poniżej i przejdź do kanału.