PODZIEL SIĘ

Tegoroczny crossover “Elseworlds” ma na celu odwrócenie wspólnego świata komiksów DC Comics, a z tego, co do tej pory wiemy, to życia Olivera Queena i Barry’ego Allena, przez co aktor Stephen Amell był zmuszony zakładać kostium The Flasha.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Aktor Stephen Amell jest nieco większej postury niż Grant Gustin, chociaż oczywiście kostium Flasha był specjalnie szyty na miarę Amella, to i tak aktor podczas Heroes and Villains Fan Fest w San Jose powiedział, że nie mógł oddychać, kiedy po raz pierwszy założył strój.

“Kiedy jestem w Arrow i kiedy dostaję nowe skórzane spodnie, nazywamy to nowym dniem spodni. Przez dwa dni nie mogę oddychać w tych spodniach, więc kiedy założyłem ten kostium po raz pierwszy, to było tak samo, z wyjątkiem całego mojego ciała!” – powiedział aktor.

Na szczęście wydaje się, że super kostiumy stają się coraz to wygodniejsze dla aktorów. Amell wyjaśnił fanom podczas Heroes i Villains, że jego kombinezon Flasha w końcu się do niego dopasował – podczas ostatnich sesji produkcji Elseworlds.

“Co zabawne, kombinezon Flasha się dopasował. W ostatnim dniu crossoveru.” – powiedział Amell.


Zapraszamy do rozmów dotyczących tego crossoveru i nie tylko na naszym kanale Discord! Kliknij poniżej i przejdź do kanału.