PODZIEL SIĘ

Tom Holland grający Spider-Mana dostanie w nowym filmie zupełnie nowy kostium, a teraz możemy zobaczyć jeszcze lepsze, zrobione z bliska, zdjęcia z planu!

Będąca właśnie w produkcji część filmu o podtytule Far From Home, kręcona jest niedaleko Penn Station oraz Madison Square Garden w Nowym Yorku, dzięki czemu fani mają dużo zdjęć oraz ujęć z planu. Ostatnie z nich pokazują Petera Parkera (Holland) niosącego MJ (Zendaya) i razem lądujących na ziemi.

Większość tego nagrania ukazuje przygotowania do nakręcenia sceny, jednak daje nam to chwilę na przyjrzenie się kostiumowi. Na ogół jest on w kolorze czarnym i czerwonym, ma taką samą pajęczynę jak poprzedni strój, jednak z czystymi rękawiczkami i białym pająkiem na plecach. Symbol na przodzie również zawiera białe elementy, przez co kostium się wyróżnia.

Spider-Man FFH filming in NYC today (*NEW SUIT SPOILERS*) from marvelstudios

Co do tego, kiedy i w jaki sposób Spider-Man zyskuje nowy kostium, nie mamy żadnych informacji, jednak nie ma chyba wątpliwości, że jest on odjazdowy.
Nie będzie to jedyny strój, w którym zobaczymy Hollanda podczas tej produkcji, jako że poprzednie zdjęcia z planu ukazują Toma w innym wdzianku, bardziej podobnym do Spider-Man Noir, niż jakikolwiek inny. Czy taki kostium stanie się stałym przebraniem Spider-Mana? Cóż, musimy poczekać i przekonać się sami!

Premiera Spider-Man: Far From Home zapowiedziana jest na 5 kwietnia 2019 roku.